Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


T-Mobile - karta kredytowa i 200 zł do Decathlonu
Banki prześcigają się w ofertach, Do akcji wkracza i T-Mobile Usługi Bankowe ze swoją kartą kredytową oraz dodatkiem w postaci 200 zł do Decathlonu. Atrakcyjne warunki i sensowny bonus. Bierz i się ciesz. 

2018-02-22
TRWA DO 2018-03-01
ZAKOŃCZONABonusowe 200 zł do Decathlonu

Jesteś klientem T-Mobile? Nie? Tak? Nieważne. Z tej promocji może skorzystać każdy kto złoży przez internet wniosek KLIK, podpisze umowę o kartę kredytową z minimalnym limitem 3500 zł, a w kolejnym miesiącu zrobi dowolną ilość transakcji na kwotę 1000 zł lub więcej (przelewy z karty nie są do tego wliczane).  Jeśli przejdziesz te kilka kroków voucher na 200 zł do Decathlonu  otrzymasz jako KOD SMS.
PRZYKŁAD: zawarłeś umowę w lutym 2018 r. Wykonałeś w marcu 2018 r. płatności kartą na minimum 1000 zł. W kwietniu 2018 r. otrzymasz voucher na 200 zł.
Promocja trwa od 1.02.2018 r. do 28.02.2018 r.  Transakcje kartą, które nie będą brane pod uwagę to: gotówkowe, przelewy z karty kredytowej, w punktach posiadających MCC: • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), • 4111, określający m.in. usługi transportowe, • 6012, określający instytucje finansowe, • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Łap promocję!


 

Karta kredytowa Mastercadr Travel

Dzięki T-Mobile Usługi Bankowe i ich karcie poza voucherem możesz zyskać jeszcze więcej. Karta Kredytowa Mastercard Travel z zerową opłatą za jej wydanie, pozwala Ci na kupowanie TERAZ, a płacenie później. Z limitu na karcie korzystasz do 59 dni bez opłat. To jeszcze nie wszystko. Podróżowanie z tą kartą pozwala Ci zyskać 100 zł miesięcznie. Dzieje się tak za sprawą 5% zwrotu za wydane minimum 50 zł. Dodatkowo w programie Mastercard priceless specials zbierasz punkty i wymieniasz je na atrakcyjne nagrody, np. bilety do kina, vouchery do sklepów, zniżki na loty czy noclegi. Masz także możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na raty. Taka usługa jest jednak płatna i wynosi 5 zł za każde 500 zł. Gdybyś natomiast potrzebował szybkiej gotówki, kwota limitu na karcie może trafić na Twoje konto. Korzystasz z pożyczki bez wychodzenia z domu i podpisywania dodatkowych umów, a pieniądze są do Twojej dyspozycji od ręki.

Podsumowanie

Jeśli skorzystasz z ofert T-Mobile Usługi Bankowe - zyskasz kartę, którą pozwoli Ci odzyskiwać pieniądze za płatności, a przede wszystkim masz okazję zdobyć voucher na 200 zł do Decathlonu. Wchodzisz w to?

Łap promocję!


  [fusion_countdown countdown_end="2018-03-01 00:00:00" timezone="site_time" show_weeks="" border_radius="" heading_text="Pozostało do zakończenia" subheading_text="" link_url="" link_text="" link_target="default" hide_on_mobile="small-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="#2ec6c9" background_image="" background_position="" background_repeat="" counter_box_color="" counter_text_color="" heading_text_color="#ffffff" subheading_text_color="" link_text_color="" /]