Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Szukasz zniżek? Zapisz się do newslettera!

Poszukując rabatów, warto pamiętać o jednym z najłatwiejszych sposobów na ich zdobycie. Newsletter i zapis do niego otwiera Ci drogę do bycia na bieżąco. W sieci znajduje się wiele sklepów, które zachęcają swoich klientów do skorzystania z tej możliwości. Dzięki temu możemy otrzymać specjalne oferty cenowe dla stałych użytkowników czy informacje o czekających nas promocjach. Jak się zapisać do newslettera? Jakie okazje na nas czekają? Sprawdź to razem z nami!

Szukasz zniżek? Zapisz się do newslettera!
2018-11-02
Newsletter kody rabatowe


Newsletter to jedna z najczęściej wykorzystywanych form kontaktu z klientem przez platformy internetowe. Służy stałej komunikacji z użytkownikami. Wiele firm gwarantuje sobie dzięki temu ponowne odwiedzenie strony przez daną osobę. Z zaproszeniem do skorzystania z tej usługi możemy się spotkać nie tylko w sklepach online, ale również w serwisach informacyjnych. Dzięki nim mamy pewność, że nie przegapimy żadnej wartej uwagi okazji, ponieważ zostaniemy o niej poinformowani z wyprzedzeniem.

Newsletter najczęściej jest rozsyłany do użytkowników raz w tygodniu, dlatego nie musimy się martwić, że po dłuższej nieobecności na skrzynce mailowej będzie na nas czekać mnóstwo nieotwartych i nieaktualnych wiadomości. Jednak zdarza się, że mogą pojawiać się one raz w miesiącu, co dwa tygodnie, a w niektórych przypadkach codziennie.

Zapisz się do newslettera


Aby zapisać się do newslettera, najczęściej wystarczy po prostu w odpowiednim miejscu wpisać swój adres e-mail. Czasami może być również wymagane wpisanie imienia. W wielu sklepach istnieje możliwość zapisania się do listy prenumeratorów jednym kliknięciem podczas finalizacji zakupów. Jeśli się na to zdecydujemy, od tej pory będziemy na bieżąco z informacjami i promocjami danego serwisu. Wszystko odbywa się drogą elektroniczną i nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Korzystanie z tego rozwiązania nic nas nie kosztuje, a może przynieść wiele profitów. Zapisując się do newslettera, nie jesteśmy zobowiązani do korzystania z przesłanych promocji czy robienia zakupów w danym sklepie. Wszystko zależy od nas.

Obecnie WujekSknerus.pl nie prowadzi zapisów do newslettera. Jednak wkrótce wszystko się zmieni. Specjalnie dla was pracujemy nad rozwojem serwisu. Chcemy mieć stały kontakt ze swoimi użytkownikami, dlatego już niedługo wprowadzimy możliwość otrzymywania najświeższych informacji o promocjach bankowych oraz poradach dotyczących najciekawszych i najskuteczniejszych sposobów oszczędzania. Nie przegap tego wydarzenia! Śledź na bieżąco najnowsze wiadomości z pokładu WujkaSknerusa na naszym fanpage’u na Facebooka!

Newsletter hm


Nadeszła jesień, a razem z nią czas na zmianę garderoby! Dla wielu z nas wiąże się to z dodatkowymi zakupami. Ciepły szal? Kurtka? Nowe spodnie i gruby sweter? To wszystko znajdziesz w sklepach h&m. Jednak przydałaby się jakaś zniżka… Warto odwiedzić nie tylko punkty sprzedaży stacjonarnej, ale również serwis online. To na jego stronie możemy zapisać się do newslettera. Jak to zrobić?

 1. Przejdź na stronę główną sklepu h&m online.

 2. Następnie w lewym górnym rogu znajdziesz sekcję newsletter. Kliknij!

 3. Aby otrzymywać spersonalizowane informacje, można wybrać płeć oraz zaznaczyć czy chcemy być na bieżąco również z promocjami w kolekcji dziecięcej.

 4. Wpisujemy adres e-mail oraz kod pocztowy. Umożliwi to sieci dostarczanie wiadomości dotyczących sklepów w naszym rejonie.

 5. Następnie należy udzielić zgód marketingowych i kliknąć “Tak, chcę dostawać fashion news!”.


Od teraz oprócz ogólnodostępnych informacji o wyprzedażach mamy szansę na wyjątkowe oferty! Ponadto otrzymamy również wiadomości ze świata mody oraz inspirację, które pomogą nam podjąć decyzje zakupowe. Pierwszy e-mail, który otrzymamy, będzie zawierał podziękowania. Na następny będziemy musieli poczekać, ale na pewno nie pożałujemy.

Newsletter Zalando


Inną platformą, która zachęca swoich klientów do zapisania się do newslettera, jest Zalando. W tym miejscu możemy wyposażyć się również w wysokiej klasy obuwie oraz akcesoria, m.in. portfele czy zegarki. Osoby, które starają się prowadzić sportowy tryb życia, spodoba się sekcja Sport. Znajdziemy tam odzież do treningów, biegania, jogi, piłki nożnej i wielu innych. Serwis oferuje szeroki wybór marek z całego świat. Przeglądając ofertę, natkniemy się na inspiracje, nowości czy informacje o najnowszych trendach. Obecnie na stronie trwa sezonowa akcja rabatowa nawet do -50%, a dzięki newsletterowi możesz zaoszczędzić jeszcze więcej!

Zapisz się do newslettera Zalando


Jak zapisać się do newslettera Zalando? To bardzo proste!

 1. Wpisz w wyszukiwarkę “zalando newsletter”.

 2. Następnie spośród wyników wyszukiwań wybierz pierwszą stronę nazwaną “Zalando Newsletter” i kliknij.

 3. W tym momencie otworzy nam się podstrona z informacją o 10% zniżki. Poniżej znajdziemy miejsce na adres e-mail.

 4. Uzupełniamy rubrykę i wybieramy jedną z opcji Kobieta lub Mężczyzna.

 5. Zostaliśmy poinformowani o linku aktywacyjnym w skrzynce mailowej. Logujemy się do swojej poczty.

 6. Dotarcie wiadomości e-mail może chwile potrwać, dlatego czekajmy cierpliwie. Kiedy się pojawi, otwieramy zawartość i klikamy przycisk “Potwierdź subskrypcję”.

 7. Jeśli dostaliśmy informację o pomyślnym zapisaniu się do newslettera, po chwili na nasz adres e-mail zostanie dostarczony kolejny e-mail.

 8. Znajdziemy w nim kod rabatowy o wartości 10% zakupów oraz propozycje produktów, które mogą nam się spodobać.


Jak widać, niektóre firmy nagradzają swoich użytkowników za samo zapisanie się do newslettera, jak platforma Zalando. Należy jednak pamiętać, że kod można wykorzystać tylko raz!

Korzystasz z newslettera? Myślisz, że to dobry sposób komunikacji z użytkownikiem?

 
Szukasz zniżek? Zapisz się do newslettera!
4 (80%) 1 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner