Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Nest Konto z bonusem dla aktywnych

Powróciła promocja Nest Banku. Teraz znowu Nest konto z bonusem dla aktywnych w ilości 650 sztuk. 150 zł jest w zasięgu Twojej ręki, ale pospiesz się, bo te konta znikają w momencie. 

Nest Konto z bonusem dla aktywnych
2019-03-13
TRWA DO 2019-03-31
18

Twoje korzyści:

 • 150 zł w gotówce,

 • 4% na Lokacie Witaj,

 • konto za 0 zł.


Dla kogo promocja


Z promocji mogą skorzystać Ci, którzy nie są i nie byli w ciągu ostatnich 24 miesięcy właścicielami konta w Nest Banku.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJICzas trwania promocji


Oferta obowiązuje od 12.03.2019 r. do 31.03.2019 r. lub do wyczerpania puli promocyjnych wniosków, która wynosi 650 kont.

Nest konto z bonusem dla aktywnych


Każdy, kto ma chrapkę na bonusowe pieniądze od Nest Banku, musi w czasie trwania promocji złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Formularz taki jest dostępny online. Na podpisanie umowy masz czas do 12.04.2019 r. Możesz to zrobić na kilka sposobów

 • podpisać umowę w oddziale,

 • za pośrednictwem kuriera,

 • wideorozmowy,

 • wykonując przelew weryfikacyjny z konta w innym banku (PAMIETAJ! Dane we wniosku o Nest Konto muszą być identyczne, jak na rachunku, z którego wykonujesz przelew).
Co ważne, nowo otwartego konta nie możesz wykorzystywać do obsługi spraw finansowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Nest Konto z bonusem za aktywność oferuje Ci 150 zł w gotówce, pod warunkiem, że po otwarciu promocyjnego rachunku choć w jednym miesiącu wpłynie na niego 1000 zł tytułem wynagrodzenia, a kartą wykonasz transakcję na łączną sumę 500 zł. Nie będą akceptowane wypłaty gotówki, w tym także usługa cash back, płatności za gry hazardowe, transakcje anulowane.

Na spełnienie tych dwóch warunków masz czas do końca maja 2019 r.

Co bank rozumie przez wpływ wynagrodzenia?


Nest Konto z bonusem za aktywność pozwala na sięgniecie po 150 zł pod warunkiem wpływu wynagrodzenia. Bank uznaje wynagrodzenie z tytułu:

 • umowy o pracę, kontraktów – wpływ na ROR bezpośrednio od pracodawcy,

 • umów zlecenia, o dzieło wpływ na ROR bezpośrednio od pracodawcy,

 • renty, emerytury, świadczenia przedemerytalnego wpływ na ROR bezpośrednio od organu wypłacającego świadczenie,

 • stypendium - wpływ na ROR bezpośrednio z uczelni itp.,

 • świadczenia z tytułu 500+ lub innego świadczenia rodzinnego - wpływ na ROR bezpośrednio od wypłacającego świadczenie.


Bank może się do Ciebie zwrócić z prośbą o udokumentowanie wynagrodzenia. Wtedy jesteś zobowiązany do wysłania mailem w ciągu 7 dni od wezwania, skanu dokumentu, który potwierdza wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIWypłata nagrody - Nest Konto z bonusami dla aktywnych


Nest Konto z bonusem za aktywność powiększy się o wskazaną kwotę do 20 stego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Lokata Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku


Na powitanie dla każdego kto otworzy Nest Konto czeka Lokata Witaj. Na jej otwarcie masz 30 dni od daty podpisania umowy o konto, o ile wcześniej nie byleś właścicielem jakiejkolwiek lokaty w Nest Banku.

Promocyjne oprocentowanie może wynieść 4% aż przez 6 miesięcy, wystarczy, że do 60 dnia od jej otwarcia, Twój rachunek oszczędnościow0-rozliczeniowy powiększy swoje saldo o minimum 1000 zł z tytułu wynagrodzenia. Taka operacja wymagana jest tylko raz.

Wystarczy teraz tylko złożyć dyspozycję otwarcia lokaty i czekać aż Twoje pieniądze zaczną rosnąć.

Nest Konto z bonusem za aktywność i całkowicie za darmo!


Poza tym, że możesz zyskać 150 zł, a dodatkowo masz okazję założyć lokatę z najwyższym oprocentowaniem na rynku, to poza tym ten rachunek jest na stałe za darmo.

Darmowe masz prowadzenie rachunku, wydanie i obsługa karty debetowej, wypłata gotówki w dowolnej kwocie ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz krajowe przelewy Elixir przez internet także za 0 zł.

Nie zastanawiaj się zbyt długo. Ostatnia podobna promocja trwała dobę, a liczba wniosków wynosiła 1000 zł. Teraz może pójść równie szybko.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIJak to zrobić?
KROK 1
Wypełnij wniosek o Nest Konto i kartę
KROK 2
Podpisz umowę.
KROK 3
Zapewnij 1000 zł wpływu z tytuły wynagrodzenia, zrób transakcję kartą na 500 zł.
KROK 4
Czekaj na wypłatę premii.


Nest Konto z bonusem dla aktywnych
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner