Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
400 zł na kartę Moja Biedronka z kredytówką Citi Simplicity

Gratka dla tych, którzy robią zakupy w Biedronce i chcą zyskać dodatkowe pieniądze na zakupy. Teraz z kartą kredytową Citi Handlowy dostaniesz 400 zł na kartę Moja Biedronka.

400 zł na kartę Moja Biedronka z kredytówką Citi Simplicity
2019-01-14
TRWA DO 2019-03-06
41

Twoje korzyści:

 • zasilenie karty Moja Biedronka kwotą 400 zł.


Czas trwania oferty


Oferta jest ważna od 3.12.2018 r. do 6.03.2019 r.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIDla kogo promocja?


Z promocji mogą skorzystać te osoby, które od 1.06.2015 r. nie posiadają lub posiadały jako właściciel oraz współwłaściciel:

 • dowolnego produktu,

 • głównej karty kredytowej Citibank,

 • pożyczki gotówkowej,

 • kredytu hipotecznego,

 • pożyczki hipotecznej,

 • konta osobistego,

 • rachunku oszczędnościowego.
Podstawowe wymagania, aby wnioskować o kartę kredytową:

 • minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce.

 • działalność gospodarcza: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.


Jak dostać 400 zł na kartę Moja Biedronka – wyrabianie karty?


Promocja banku Citibanku skierowana jest do tych, którzy korzystają z aktywnej karty Moja Biedronka. Jeśli jej nie posiadasz, pobierz formularz w sklepie, wypełnij i aktywuj przez internet.

Kolejny etap to wypełnienie i przesłanie do banku formularza kontaktowego. Pamiętaj o tym, żeby we wniosku podać numer Twojej karty Moja Biedronka, a także wyraź zgodę na udostępnienie informacji do Jeronimo Martins Polska objętych tajemnicą bankową:

 • numer aktywnej karty Moja Biedronka,

 • faktu spełnienia warunków promocji.


Wyraź także konieczne zgody marketingowe.

Poczekaj na telefon konsultanta z banku. Może to potrwać nawet kilka dni. W tym czasie przygotuj wymagane przez bank zaświadczenia o dochodach, które potwierdzi to, co zadeklarowałeś w formularzu rejestracyjnym.

Kiedy skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, złożysz wniosek o główną kartę kredytową Citi Handlowy. Kiedy weryfikacja przebiegnie pomyślnie, podpisz umowę o kartę w obecności kuriera.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJISięgnij po premię – warunki promocji


Nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę:

 • zaloguj się minimum raz do bankowości internetowej Citibank Online lub Citi Mobile,

 • wykonaj kartą lub nośnikiem zbliżeniowym transakcję bezgotówkowe o łącznej wartości 1200 zł.


400 zł na kartę Moja Biedronka - wypłata nagrody


Spełniając powyższe warunki Twoja karta lojalnościowa Moja Biedronka zostanie zasilona voucherem elektronicznym o wartości 400 zł do 60 dni od informacji o tym, że jesteś jej zdobywcą.

O spełnieniu warunków koniecznych do otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany za pośrednictwem wiadomości w systemie bankowości elektronicznej. Nastąpi to nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki regulaminu.

Wykorzystanie premii


Doładowanie na karcie Moja Biedronka jest ważne przez 12 miesięcy. Możesz je wykorzystać przy kasie obsługiwanej przez kasjera. Przed dokonaniem płatności karta musi być zeskanowana. Jest małe, ale. Kwota za jaką zapłacisz kartą Moja Biedronka nie może być jednorazowo wyższa niż 100 zł.

Karta Citi SimplicitySkładając wniosek o kartę kredytową Citibanku możesz zyskać najlepszą kredytówką według rankingi Złoty Bankier 2016, 2017, 2018. Nie poniesiesz opłaty rocznej za nią. Powiadomienia SMS są darmowe, a dzięki nim masz wiedzę kiedy i jakie transakcje wykonywałeś oraz ile wynosi w danym momencie Twoje zadłużenie.

Masz łatwy i szybki dostęp do gotówki, z możliwością spłacania jej w ratach. Wykorzystując płatności za pomocą Google Pay masz ułatwione płatności zbliżeniowe i online.
Chcąc zyskać jeszcze więcej przystąp do programu Citi Specials i Mastercard® Priceless® Specials, co pozwoli Ci zdobywać dodatkowe nagrody i rabaty.

400 zł na kartę Moja Biedronka z kredytówką Citi Simplicity
5 (100%) 1 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner