Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne

Banki prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych, ale i wymyślnych promocji, które przyciągną nowych klientów. Ostatnia oferta T-Mobile Usługi Bankowe pokazuje, że instytucja ta idzie w odwrotnym kierunku, próbując nagrodzić tych, którzy są z nią od jakiegoś czasu.

100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne
2017-11-27
TRWA DO 2017-01-31
ZAKOŃCZONA

Promocja, którą poniżej szczegółowo przeanalizujemy, jest naprawdę prosta. Aby otrzymać aż 100 zł w postaci karty podarunkowej do sklepu Decathlon, wystarczy wykonać 3 płatności mobilne w technologii HCE.

Szybka premia dla zaproszonych


Wymagania nie są skomplikowane. Z promocji mogą skorzystać posiadacze znajdującego się w szerokiej ofercie T-Mobile Usługi Bankowe Konta Freemium albo Konta Premium. Dodatkowo klient musi mieć wyrobioną kartę debetową MasteCard lub posiadać mobilny token uwierzytelniający.

Jednym z nielicznych problemów na drodze do zdobycia premii może okazać się to, że do udziału w promocji należy zostać zaproszonym za pośrednictwem wiadomości w bankowości internetowej lub mailowo. Dostęp do niej nie jest więc powszechny.

Jak się zarejestrować?


Do końca listopada należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie T-Mobile Usługi Bankowe. Pula wniosków ograniczona jest jednak tylko do 400! Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy, dlatego warto już teraz przystąpić do rejestracji, aby zarezerwować sobie miejsce. Bank bierze bowiem pod uwagę nie datę wykonania wszelkich punktów i spełnienia warunków, lecz właśnie wysłania wniosku.

Kto dostanie bon?


Na kolejnym etapie klient musi zgrać ze sobą kilka rzeczy. Niezbędne jest wykonanie minimum trzech płatności za pomocą karty mobilnej, naturalnie, jak już wcześniej było wspomniane, w technologii HCE. Drugim z kryteriów jest wpływ – jak wyszczególnia w regulaminie promocji sam bank – z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę, kwoty stypendium z uczelni wyższej bądź renty lub emerytury z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Uwaga na konkretne punkty!


Wracając jeszcze do wymaganych trzech płatności, bank nie weźmie pod uwagę operacji zrealizowanych w punktach posiadających między innymi następujące kody MCC (Merchant Category Code): 4111 (usługi transportowe), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 7995 (kasyna i zakłady bukmacherskie), 4900 (elektryka, gaz, woda, opłaty sanitarne), 4829 (przekazy pieniężne realizowane przez internet) oraz 8999 (profesjonalne usługi niesklasyfikowane pod innymi kodami MCC, ale tylko jeśli chodzi o zagranice).

Kiedy dostaniemy voucher?


Osoby, które zarejestrują się i spełnią warunki mogą liczyć na otrzymanie karty podarunkowej do sklepów Decathlon do 31 stycznia 2018 r. Bon zostanie przesłany wiadomością SMS na numer podany przy rejestracji w T-Mobile Usługi Bankowe. Nawet jeśli nie uda się przystąpić do promocji, warto cieszyć się na przykład możliwościami Konta Freemium oraz Konta Premium. W przypadku pierwszego moneyback wynosi 5% do kwoty 15 zł miesięcznie, a przy drugim do 25 zł/mc. i 300 zł rocznie.


100 zł do Decathlon za 3 transakcje mobilne
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner