Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Zyskaj z bankiem 150 zł na zakupowe szaleństwo w H&M

Młodzi wielbiciele mody czytajcie uważnie. Najnowsza promocja Zyskaj z bankiem to oferta dla Was, bo dzięki niej zyskujecie 150 zł do wydania na zakupy w H&M.

Zyskaj z bankiem 150 zł na zakupowe szaleństwo w H&M
2018-10-12
TRWA DO 2018-11-18
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 50 zł e-karta upominkowa do H&M,

  • 100 zł e-karta upominkowa do H&M.

Czas trwania oferty


Oferta jest ważna od 11.10.2018 r. do 18.11.2018 r. lub do wyczerpania puli 1500 premiowanych kont.

Dla kogo promocja?


Z promocji skorzystają osoby, które mają między 18, a 26 lat i na 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie były właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas.

Zyskaj z bankiem – jak otworzyć promocyjny rachunek?jak dostać voucher na 150 zł do H&m?


Zbliża się zima, niedługo rozpocznie się szał wyprzedaży, więc warto zadbać o dodatkowy grosz na ten cel. Możesz zyskać nawet 150 zł do wydania w H&M, jeśli wypełnisz formularz rejestracyjny na stronie promocji. Ważne, by w składanym wniosku wyrazić wymagane zgody marketingowe.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego, informację o objęciu promocją wyświetli Ci się na ekranie monitora, a także otrzymasz e-mail. Pojawi się również link, dzięki któremu będziesz mógł przejść do kolejnego etapu – złożenia wniosku o konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Przechodząc na stronę z formularzem o konto, podajesz takie same dane jak w przypadku rejestracji w promocji. To bardzo ważne. Wyślij wniosek i czekaj na telefon z banku. Konsultant ustali dogodny termin podpisania umowy za pośrednictwem kuriera.


Zyskaj z bankiem – jak dostać e-karty upominkowe na 150 zł do h&m?


Bank premiuje aktywne korzystanie z konta. Nagrodę zdobywasz w 3 etapach. Spełnienie warunków I nagrody uprawnia nas do zdobycia II, spełnienie wymagań do otrzymania I i II, pozwala nam na zyskanie III bonusu.

Zasady są w każdym przypadku takie same.

Nagrody - e-karty podarunkowe na 50 zł i 100 zł  


Po podpisaniu umowy o konto, w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym, po miesiącu, w którym zarejestrowałeś się w promocji:

  • wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych,

  • wykonaj minimum 1 przelew z wykorzystaniem aplikacji mobilnej GOmobile (wyłączone są przelewy BLIK).


Przykład dla I nagrody:

  1. Rejestrujesz się w promocji w promocji i podpisujesz umowę do końca października. Chcąc otrzymać I nagrodę regulaminowe transakcje uprawniające do otrzymania e-karty wykonaj w listopadzie.

  2. Rejestrujesz się w promocji w promocji i podpisujesz umowę w listopadzie. Chcąc otrzymać I nagrodę, regulaminowe transakcje uprawniające do otrzymania e-karty wykonaj w grudniu.Przykład dla II nagrody:

  1. Spełnienie warunków do otrzymania pierwszej nagrody.

  2. Rejestrujesz się w promocji w promocji i podpisujesz umowę do końca października. Chcąc otrzymać II nagrodę, regulaminowe transakcje uprawniające do otrzymania e-karty wykonaj w grudniu i styczniu.

  3. Rejestrujesz się w promocji w promocji i podpisujesz umowę w listopadzie. Chcąc otrzymać II nagrodę regulaminowe transakcje uprawniające do otrzymania e-karty wykonaj w styczniu i lutym.
Wydanie nagrody i ważne daty


Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz na e-mail podany przy rejestracji w  promocji.

O pierwszej nagrodzie dowiesz się do 20 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki do uzyskania nagrody.

REJESTRACJA W PROMOCJI W PAŹDZIERNIKU, SPEŁNIENIE WARUNKÓW W LISTOPADZIE - informacja o nagrodzie do 20.12.2018 r. 

REJESTRACJA W PROMOCJI W LISTOPADZIE, SPEŁNIENIE WARUNKÓW W GRUDNIU - informacja o nagrodzie do 20.01.2019 r. 

O drugiej nagrodzie także dowiesz się do 20 dnia miesiąca następującego po miesiacu spełnienia warunków regulaminu.

REJESTRACJA W PROMOCJI W PAŹDZIERNIKU, SPEŁNIENIE WARUNKÓW W GRUDNIU I STYCZNIU - informacja o nagrodzie do 20.02.2019 r. 

REJESTRACJA W PROMOCJI W LISTOPADZIE, SPEŁNIENIE WARUNKÓW W STYCZNIU I LUTYM - informacja o nagrodzie do 20.03.2019 r. 

E-karty upominkowe zostaną przesłane SMSem na podany przez Ciebie numer telefonu najpóźniej do 25 dnia miesiąca, kiedy otrzymałeś informację o zdobyciu nagrody.


Jak to zrobić?
KROK 1
Złóż wniosek o konto do 18.11.2018 r.
KROK 2
Podpisz umowę o konto za pośrednictwem kuriera.
KROK 3
Aktywnie korzystaj z konta, zrób 1 przelew Aplikacją GOmobile i 5 transakcji bezgotówkowych kartą w każdym z 3 miesięcy.
KROK 4
GOTOWE! Czekaj na bonus.


Zyskaj z bankiem 150 zł na zakupowe szaleństwo w H&M
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner