Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Złap 200 zł. Taka gotówka czeka na Ciebie

Było ustrzel, zbliż się to przyszedł czas i na złap. III edycja prostej promocji Banku Millenium wchodzi na salony, a w niej do zgarnięcia 200 zł w gotówce. Nie zwlekaj.

Złap 200 zł. Taka gotówka czeka na Ciebie
2018-10-10
TRWA DO 2018-11-30
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 200 zł w gotówce.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 5.10.2018 r. do 26.11.2018 r., umowę o konto należy zawrzeć do 30.11.2018 r.

Dla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu przystąpienia do promocji nie był właścicielem ani współwłaścicielem jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium.


Złap 200 zł - warunki do spełnienia


Co trzeba zrobić, by dostać 200 zł od Banku Millenium? Po pierwsze, złóż wniosek o Konto 360 lub Konto 360 Student, a w nim wyraź zgody marketingowe.

Po podpisaniu umowy, nie zamknij nowego rachunku do minimum 15.02.2019 r.

Kolejnym krokiem jest aktywowanie do 5.12.2018 r. aplikacji mobilnej Banku Millenium. Później w następujących po sobie dwóch miesiącach kalendarzowych, grudzień 2018 i styczeń 2019:

  • zasil nowy rachunek kwotą minimum 1000 zł,

  • zrób minimum jedną płatność kartą lub BLIK.


Nie będą brane pod uwagę wypłaty gotówki, polecenia przelewu wewnętrznego wykonywane między własnymi rachunkami w Banku Millenium, transakcje zwrócone.


Złap 200 zł – wypłata


Premia zasili Twoje konto, jeśli będzie ono aktywne po weryfikacji przez bank spełnienia wszystkich warunków. Z 200 zł ucieszysz się najpóźniej 15.02.2019 r.

Czy warto pobrać aplikację mobilną Banku Millenium?


Poza tym, że dzięki temu otwierasz sobie furtkę do 200 zł premii to masz szansę na korzystanie z aplikacji, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii „Bankowość mobilna”. Dodatkowo dzięki niej zapłacisz za parking lub kupisz bilet bez rejestracji i prowizji. W kryzysowej chwili bez zbędnych formalności weźmiesz pożyczkę. Bez kart i gotówki zapłacisz telefonem z kodem BLIK. A każdy kierowca ucieszy się z faktu, że OC może wykupić bez wpisywania wszystkich danych. Dzięki aplikacji skanujesz kod z dowodu rejestracyjnego, a potrzebne informacje pobierane są automatycznie.

Zalety Konta 360°


Konta 360° jest za zupełne 0 zł, wystarczy tylko, że płacisz minimum raz w miesiącu kartą przypisaną do Twojego rachunku lub BLIKIEM. Wtedy likwidujesz opłaty za konto, kartę, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów.

Nic nie kosztują Cię także przelewy w złotówkach w Millenecie i aplikacji mobilnej oraz przelewy na telefon i e-mail. Podbnie wygląda kwestia zleceń stałych i poleceń zapłaty. Za nie też nie zapłacimy.

  

Jak to zrobić?
KROK 1
Wypełnij i wyślij wniosek o konto.
KROK 2
Podpisz umowę i pobierz aplikację mobilną banku.
KROK 3
Zapewnij wpływ na konto i płać kartą i BLIK.
KROK 4
Czekaj na wypłatę 200 zł.


Złap 200 zł. Taka gotówka czeka na Ciebie
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner