Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
"Zbliż się do 200" - świetna oferta konta z bonusem na start

Dzieli Cię kilka kroków od tego, żeby być bogatszym o 200 zł. Zbliż się do 200 zł dzięki promocji Banku Millenium z Kontem 360° lub Kont 360° Student. Prościej zdobytych pieniędzy nie ma.

2018-08-17
TRWA DO 2018-09-24
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 100 zł za instalację aplikacji i płatności mobilne,

  • 100 zł za zasilenie konta i płatności kartą.


Czas trwania promocji


Promocja jest ważna od 13.08.2018 r. do 24.09.2018 r. lub do wyczerpania puli 2000 wniosków.

ZAREJESTRUJ SIĘZbliż się do 200 zł – zakładanie konta


By wziąć udział w promocji, w pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o otwarcie rachunku.


Możemy wybrać Konto 360° lub Konto 360° Student, każde z kartą debetową.


Jak to zrobić? W poprzedniej edycji tej promocji skorzystaliśmy osobiście z bonusu i tam znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak przebrnąć przez niuanse zakładania konta. Zajrzyj i dowiedź się więcej, jeśli masz ochotę.


Żeby założyć promocyjny rachunek, przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto. Do 30.09.2018 r. masz czas na podpisanie umowy o konto. Przy składaniu formularza pamiętaj o zaznaczeniu niezbędnych zgód marketingowych.Jak zyskać premię w promocji Zbliż się do 200 zł? Warunki do spełnienia


Kiedy podpiszesz już umowę o konto wraz z kartą debetową, możesz przejść do spełniana warunków i zdobycia I części premii – 100 zł. Do 14.10.2018 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium na swoich telefonie oraz wykonaj 1 transakcję telefonem HCE lub BLIK.


Drugą część premii zdobędziesz, jeśli w dwóch następujących po sobie miesiącach kalendarzowych następujących, tj. w październiku i listopadzie zasilisz swoje Konto 360° kwotą minimum po 1000 zł lub Konto 360° Student 360 zł oraz w każdym z tych miesięcy wykonasz chociaż jedną transakcję kartą, która otrzymałeś do twojego rachunku.


Jeśli nie spełnisz warunków otrzymania pierwszego bonusu, nie tracisz szansy na drugi bonus.Wypłata premii


Dodatkowe środki wpłyną na Twoje konto do 18.10.2018 r. za spełnienie warunków dotyczących pierwszej części premii. Zapewniając wpływ na konto oraz wykonując płatności kartą zyskasz drugi bonus, który otrzymasz do 12.12.2018 r.
ZAREJESTRUJ SIĘ
Dla kogo promocja?


Oferta jest skierowana do nowych klientów, którzy przed dniem rozpoczęcia promocji nie byli właścicielami ani osobami w jakikolwiek powiązanymi z produktami Millenium Banku.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.Kontem 360° lub Kont 360° Student - więcej informacji


Chcesz wiedzieć więcej na temat Konta 360° lub Konta 360° Student? Zebraliśmy najważniejsze informacje na ich temat. Zajrzyj i dowiedz się więcej.Konto 360° - WIĘCEJ INFORMACJI

Konto 360° Student - WIĘCEJ INFORMACJI
„Zbliż się do 200” – świetna oferta konta z bonusem na start
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner