Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Załóż Konto Optymalne z bonusem 200 zł + 400 zł w bonach na Allegro

Jedna się kończy, druga się zaczyna. Oczywiście promocja BGŻ BNP Paribas. Konto Optymalne z bonusem nieustannie w ofercie. Jeśli jeszcze nie masz konta - nie czekaj i korzystaj z promocji Konto plus premia.

Załóż Konto Optymalne z bonusem 200 zł + 400 zł w bonach na Allegro
2019-03-19

Twoje korzyści:

  • 200 zł za aktywność.


Dla kogo oferta?


Promocja skierowana jest do osób, które nie były właścicielami konta w BGŻ BNP Paribas na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o nowy rachunek.

Czas trwania promocji


Z oferty można skorzystać od 18.03.2019 r. do 07.04.2019 r. lub do wyczerpania 1500 promocyjnych kont.

Łap promocję!Konto Optymalne z bonusem - otwarcie


Jak w każdej promocji BGŻ BNP Paribas, tak i tutaj, by stać się właścicielem promocyjnego rachunku, zarejestruj się na stronie promocji. Podaj tam swoje dane i wyraź konieczne zgody. Dzięki temu zyskasz link, który przekieruje Cię do wniosku o konto optymalne z bonusem.

Złóż wniosek o rachunek, kartę i dostęp do bankowości internetowej, nie później niż do 07.04.2019 r. Na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera masz czas do 22.04.2019 r. 

Konto optymalne z bonusem - jak zdobyć premię?


Jak zwykle w przypadku promocji BGŻ BNP Paribas, dodatkowe pieniądze zdobywa się w kilku etapach. W tym przypadku w trzech.

Pierwsza nagroda - 50 zł


Pierwsza premia to 50 zł. Będą one Twoje za podpisanie umowy o konto i kartę i aktywację aplikacji GOmobile. Masz na to czas do 31.04.2019 r. O tym, że nagroda trafi do Ciebie dowiesz się za pośrednictwem maila. Będzie on na Twojej skrzynce mailowej najpóźniej do 19.06.2019 r. 

Druga i trzecia nagroda - 150 zł 


Kolejne nagrody w promocji Konto plus premia, czyli 50 zł i 100 zł będą Twoje, gdy spełnisz warunki niezbędne do otrzymania pierwszej nagrody, a dodatkowo w maju, czerwcu i lipcu 2019 r. wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł oraz zapewnisz wpływ na konto o wartości minimum 1000 zł w każdym z wymienionych miesięcy.
Wpływ jest to każdy wpływ środków na Konto Optymalne z bonusem, ale wykluczone jest zasilanie Twojego rachunku środkami z innego konto w BGŻ BNP Paribas, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem (w tym także w systemie bankowości elektronicznej). Podobnie jest z kontami służącymi do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank oraz podmioty przejęte w wyniku podziału podmiotu z dnia 31.10.2018 r. Wpłaty gotówki także nie będą akcpetowane.Łap promocję!Konto Optymalne z bonusem - wpłata premii


Informację o zdobyciu pierwszej i drugiej nagrody otrzymasz mailem. Będzie to miało miejsce najpóźniej do 19.06.2019 r., a o trzeciej, (tą samą drogą) zostaniesz poinformowany do 19.08.2019 r. Bonusy pojawią się na Twoim koncie do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość o przyznaniu premii, czyli do 30.06.2019 r. 31.08.2019 r.

By odebrać pierwszą lub pierwszą i drugą nagrodę, do 25.06.2019 r. uzupełnij swój profil uczestnika o brakujące dane jakim jest numer rachunku otwartego w promocji.

400 zł w bonach na Allegro


Masz ochotę na więcej dobrych okazji? Do 31.03.2019 r. Sprawdź szczegóły.

Łap promocję!
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner