Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Współpraca


Współpraca
2018-09-05
wujeksknerus.pl - nasze wartości


Profesjonalizm i solidność.
Każde tekst traktujemy indywidualnie, nie powielamy wzorów.
Przedstawiamy precyzyjne, gdzie i w jakiej postaci pojawią się zamawiane treści.
Angażujemy się w pełni w każde zlecenie.Wujeksknerus.pl to jeden z filarów firmy Markonline Sp. z o.o. działającej w marketingu internetowym od 10 lat. Przez te lata zdobyliśmy bogate doświadczenie, co jest gwarancją udanej współpracy.

Wujeksknerus.pl jest prężnie rozwijającym się portalem, który czyta coraz więcej osób. Naszym atutem jest dostarczanie odbiorcy rzetelnych treści, które rozwiązują jego problemy, odpowiadają na pytania związane z finansami, oszczędzaniem, wyborem rachunków czy lokat. Przeprowadzamy wywiady z przedsiębiorczymi ludźmi. W cyklu Poradniki poruszamy tematy, które Część oferowanych przez nas produktów finansowych sprawdzamy sami, testujemy, by przekaz był jak najbardziej wiarygodny i prawdziwy.

Regularnie publikujemy treści na kanałach społecznościowych. Nie chcemy, by odbiorcy o nas zapomnieli. Tworzymy artykuły eksperckie, poradniki, informujemy o promocjach, by użytkownik był zawsze na bieżąco. Chcemy motywować i zachęcać do oszczędzania i zarabiania w łatwy sposób.

Na potrzeby kampanii możemy stworzyć również inforgrafiki, by komunikat był jeszcze pełniejszy. Mamy nadzieję, że przedstawiona propozycja cenowa będzie dla Państwa atrakcyjna, co pozwoli nawiązać nam owocną współpracę.

 

W RAMACH WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:
  • baner na stronie głównej CENA 700 zł,

  • tekst ekspercki, który umieścimy na stronie oraz na naszych kanałach społecznościowych: facebook, Twitter, G+ CENA 2000 zł,

  • tekst ekspercki, który umieścimy na stronie oraz na naszych kanałach społecznościowych: facebook, Twitter, G+, tygodniowa reklama na FB CENA 3000 zł,

  • tekst ekspercki, który umieścimy na stronie oraz  na naszych kanałach społecznościowych: facebook, Twitter, G+, tygodniowa reklama na FB, mailing na 150 tys osób CENA 4000 zł.


Zachęcamy do kontaktu:

kontakt@wujeksknerus.pl lub przez FB
Współpraca
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner