Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Wpłacaj pensję i zyskuj dodatkowe 120 zł
Jak otrzymać dodatkowe pieniądze za coś tak normalnego, jak wpływ pensji na konto? Wystarczy naprawdę niewiele, by zyskać dodatkowe 120 zł. Zainteresowany?

2018-03-12
TRWA DO 2018-06-01
ZAKOŃCZONADla kogo dodatkowe 120 zł?

Uczestnikiem promocji może być indywidualny klient Banku ING, który w systemie Moje ING znalazły wiadomość z zaproszeniem do wzięcia udziału w akcji. Poza tym należy spełnić kilka warunków, by dodatkowe 120 zł było Twoje.

Zyskaj do 120 zł za pensję

Celem oferty jest nagrodzenie osób, które regularnie przelewają swoje wynagrodzenie na Konto z Lwem: Direct, Komfort, Klasyczne lub Student.

Jak zdobyć dodatkowe 120 zł?

Przede wszystkim sprawdź czy bank wysłać Ci zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Jeśli tak to między 7.03.2018 r., a 31.05.2018 r. wypełnij formularz zgłoszenia dostępny tutaj oraz zaakceptuj regulamin promocji. Przez 4 miesiące (marzec-wrzesień) zapewnij na Twoje konto wpływ z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę 1000 zł w każdym miesiącu. Wykluczone są przelewy z innych Twoich rachunków, wpłaty we wpłatomacie lub oddziale banku. Spełnienie tych warunków gwarantuje Ci premię w wysokości 100 zł. Masz chrapkę na dodatkowe 20 zł? 120 zł przysługuje tym, którzy przez Moje ING dostali zaproszenie do wzięcia udziału w promocji, spełnią poprzednie warunki, a dodatkowo między 7.03.2018 r., a 31.05.2018 r. złożą dyspozycję przelewu pensji w Moje ING, ale będzie ono jednorazowym wpływem o minimalnej wartości 1000 zł. 

Wypłata nagrody

W czasie wypłaty nagrody musisz być właścicielem konta w ING. Pieniędzy na koncie możesz się spodziewać do 31.10.2018 r.  NIE MASZ JESZCZE KONTA W ING? MOŻESZ ZAŁOŻYĆ JE JUŻ TERAZ. KLIKNIJ W ZDJĘCIE I PRZEJDŹ DO SKŁADANIA WNIOSKU.