Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity

Promocja, którą pokochaliście - powraca. Jeśli posiadasz zadłużenie poza Bankiem Handlowym widoczne w BIK to masz okazję to zmienić. Uwolnij się od długów już dziś. Pomoże Ci w tym karta kredytowa Citi Simplicity.

Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity
2019-01-14
TRWA DO 2019-05-21
118

Twoje korzyści:

  • rozłożenie zadłużenia na raty 0%,

  • brak opłaty operacyjnej,

  • darmowa karta kredytowa z limitem do 10 000 zł.
ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘDla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do osób posiadających zadłużenie widoczne w BIK i nie był właścicielem głównej karty kredytowej Citibanku.

Wymagania podstawowe:

  • 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące,

  • działalność gospodarcza minimum 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.


Czas trwania promocji?


Oferta jest ważna od 20.11.2018 r. do 21.05.2019 r.

ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘUwolnij swój świat z kartą kredytową Citi Simplicity - warunki do spełnienia


Każdy marzy o wolności, zwłaszcza tej finansowej. Teraz możesz się uwolnić od zadłużenia dzięki karcie Citibanku. Uwolnić się od długów z kartą kredytową? Myślisz sobie pewnie, że to żart i niemożliwe. A jednak. Twoje inne zadłużenia spłacasz przyznanym limitem z kredytówki, a zaciągnięte w ten sposób zobowiązanie spłacasz w dogodnych ratach 0%.

Dług jaki masz w innym banku spłacisz składając wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Pamiętaj także o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych.
• przetwarzanie przez Bank danych osobowych w celu informowania o usługach Banku w przypadku, gdy umowa nie zostanie
zawarta lub przestanie obowiązywać,
• przetwarzanie przez Bank danych osobowych w celu informowania o usługach partnerów Banku w przypadku, gdy umowa
nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać,
• przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu
bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail,
powiadomienia w aplikacjach),
• telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu
bezpośredniego, przez Bank.ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ
Następnie przygotuj dokumenty potwierdzające dochody. Będziesz je musiał przekazać konsultantowi z banku w czasie rozmowy telefonicznej.

W kolejnym etapie podpisz regulamin, a następnie umowę o kartę. Podczas zawierania umowy złóż dyspozycję przelewu pieniędzy z limitu przyznanego na karcie. Wypłata ta będzie rozłożona na raty w ramach planu spłat rat "Komfort".

Co zyskujesz?


Zobowiązania finansowe w innych bankach mogą Cię sporo kosztować. Odsetki, opłaty za przedłużenie np. debetu na koncie lub inne, które pochłaniają niby małe kwoty, a jednak w skali roku generują spore kwoty, które mógłbyś przeznaczyć na inny cel. Teraz możesz uwolnić się od zobowiązań. Tym bardziej, że wykorzystany limit z karty kredytowej przeznaczasz na spłatę.

Zadłużenie z karty rozkładasz na raty 0%, które spłacasz przez 12 miesięcy. Prowizja za otwarcie planu "Komfort" wynosi 0%. Opłata operacyjna za obsługę planu spłaty rat równa jest 0 zł.
Co Ty na takie rozwiązanie?

Jak to zrobić?
KROK 1
Aplikuj o kartę kredytową.
KROK 2
Wypełnij formularz, i czekaj na telefon od doradcy on pomoże Ci złożyć wniosek.
KROK 3
Poinformuj doradcę o kwocie zadłużenia i numerze konta, na który przelać środki.
KROK 4
Do 2 dni pieniądze będą na koncie, a Ty spłacisz zadłużenie.


Uwolnij się od długów z darmową kartą kredytową Citi Simplicity
4 (80%) 1 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner