Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Trenuj za darmo z BGŻ BNP Paribas

Czy marzysz o rozpoczęciu regularnych ćwiczeń? Masz zawsze masę pilniejszych wydatków i kupno karnetu na siłownię odkładasz na lepsze czasy? Teraz koniec wymówek. Trenuj za darmo dzięki BGŻ BNP Paribas i OK System. Taka oferta to doskonała okazja, żeby doskonale poczuć się dzięki ćwiczeniom.

Trenuj za darmo z BGŻ BNP Paribas
2018-07-05
TRWA DO 2018-07-15
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści

 • konto za 0 zł,

 • karnet do OK system na 6 miesięcy o wartości 6x63 zł,

 • poprawa kondycji,

 • dodatkowe środki w portfelu.


Dla kogo promocja?


Trenuj za darmo, ale tylko wtedy, jeśli jesteś nowym klientem, który w przeciągu ostatnich 36 miesięcy nie miał konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jeśli spełniasz ten warunek, a chciałbyś popracować nad sylwetką lub kondycją, wystarczy przejść na stronę promocji ---->ŁAP PROMOCJĘCzas trwania promocji


Oferta ważna jest do 26.06.2018 r., do 15.07.2018 r., ale niestety pula karnetów jest ograniczona i wynosi jedynie 1500 sztuk. Trzeba się spieszyć.


Aktywnie z Kontem – warunki do spełnienia


Chcesz zacząć ćwiczyć z Ok System i Bankiem BGŻ BNP Paribas? Jeśli tak to wypełnij formularz rejestracyjny ze strony promocji.ZAREJESTRUJ SIĘ
Po rejestracji na stronie promocji i zaznaczeniu wszystkich zgód, przejdź do założenia Konta Optymalnego i karty debetowej poprzez link, który będzie dla Ciebie wygenerowany. We wniosku o konto podaj  identyczne dane, jak w zgłoszeniu na stronie promocji. Gotowe? Teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak czekać na kuriera, który dostarczy umowę do podpisu.

Przyznanie nagrody - dalsze kroki po podpisaniu umowy


Bonus jaki na Ciebie czeka w tej promocji to elektroniczny karnet na siłownię o wartości 63 zł każdy. Możesz go wykorzystać w siłowniach OK System. W ramach karnetu ćwiczysz za darmo 2 razy w tygodniu.

I nagroda


Pierwsza nagroda w postaci miesięcznego karnetu trafi do Ciebie, jeśli podpiszesz umowę o konto osobiste. W sierpniu musisz dodatkowo zapewnić na nowo otwartym rachunku wpływ w wysokości 1000 zł z innego rachunku niż ten, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem. Nie może to być także wpłata gotówki.

Kolejnym krokiem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych o wartości 200 zł oraz minimum 1 przelewu wykorzystując do tego aplikację GOmobile.

Spełniając warunki promocji w sierpniu, ćwiczenia rozpocząć będziesz mógł w październiku. 
Dla przypomnienia, rodzaje poniższych transakcji są wyłączone z promocji:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

 •  6012, określający instytucje finansowe,

 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.Kolejne V karnetów


Zdobycie kolejnych karnetów wymaga od Ciebie spełnienia tych warunków. W każdym z miesięcy po podpisaniu umowy powinieneś:

 • zapewnić wpływy na konto (minimum 1000 zł), wykluczone są wpłaty gotówki, przelew z innego konta w BGŻ BNP i wpływ z kredytu,

 • wykonać płatności bezgotówkowe na minimum 200 zł,

 • użyć do minimum 1 przelewu aplikacji GOmobile.


Sprawdź, gdzie możesz ćwiczyć -> TRENUJ ZA DARMO TUTAJ

Kiedy trafi do Ciebie nagroda


O tym, że spełniłeś warunki regulaminu zostaniesz poinformowany na maila. Stanie się to do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. 

Pierwsza nagroda trafi do Ciebie do 20.09.2018 r. w postaci wiadomość SMS na numer telefonu, który podałeś w formularzu. Kolejne premie będą do Ciebie trafiać do 25 dnia miesiąca następującego przed miesiącem, w którym karnet będzie ważny.

Konto Optymalne, czyli jakie?


O tym koncie i mobilnej premii pisaliśmy już jakiś czas temu. Więcej informacji znajdziecie tutaj ---> KLIK

Najważniejsze jest jednak to, że za prowadzenie tego rachunku oraz kartę nie zapłacisz nic.

***

Widzisz, że skorzystanie z tej promocji jest bardzo łatwe. Trenuj za darmo, odbierz dodatkową premię i ciesz się kontem za 0 zł. Nie masz ochoty? A może ktoś z Twoich znajomych czy rodziny potrzebuje dodatkowej motywacji do działania? Przekaż dalej. ZAREJESTRUJ SIĘ
Trenuj za darmo z BGŻ BNP Paribas
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner