Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
SZYBKIE INFO - kod rabatowy od Furgonetka
Masz przesyłkę do wysłania? Chciałbyś to zrobić z 10% rabatem? Jeśli się pospieszysz, wyślesz przesyłkę taniej z kodem rabatowym od Furgonetka. Znamy ten kod i chętnie Ci go podamy. 

2018-02-19
TRWA DO 2018-02-22
ZAKOŃCZONAFurgonetka - łatwe wysyłanie

Furgonetka to znana wielu firma, która ma bardzo bogaty wachlarz usług. Zrzesza aż 9 największych firm kurierskich. Dzięki temu możesz wysłać przesyłkę w Polsce, jak i za granicę. Cennik jest przystępny, a kalkulator na stronie pozwoli Ci dokładnie sprawdzić koszty transportu. Dodatkowym atutem jest monitoring przesyłek. Łatwo sprawdzisz, gdzie teraz jest Twoja przesyłka.

Nadawanie przesyłki

Paczkę nadasz w kilka minut bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że przez formularz znajdujący się na stronie określisz typ przesyłki. Uzupełnisz dane odbiorcy, a następnie zdecydujesz si na przewoźnika.

Koda rabatowy od Furgonetka

Teraz czas na wpisanie kodu luty_z_furgonetka, który pozwoli Ci zaoszczędzić 10%. Na skorzystanie z kodu ma 250 pierwszych osób, a jest on ważny do 21.02.2018 r. Jeśli więc czeka w domu jakaś przesyłka chętna na wyruszenie w dalszą drogę to klikajcie i korzystajcie z promocji. I dajcie znać czy udało się skorzystać z promocji.