Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Skocz po premię – odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket

Ile razy wskakujesz na szybkie zakupy do Żabki? Wydajesz tam raczej drobne kwoty? Dzięki najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas zyskujesz. Skorzystaj z najnowszej oferty i odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket. 

Skocz po premię – odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket
2019-01-11
TRWA DO 2019-01-31
8

Twoje korzyści:

- 6 bonów po 30 zł każdy.

Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 10.01.2019 r. do 31.01.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 nagród.


Dla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do klientów, którzy na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie rachunku osobistego w promocji nie byli właścicielami ani współwłaścicielami konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Wykluczone są także osoby, które posiadały rachunek w Raiffeisen Bank Polska.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIZałóż konto i odbierz 180 zł w bonach


Pierwszy etap to rejestracja w promocji. Przejdź na stronę z formularzem, wypełnij wniosek oraz zaznacz wymagane oświadczenia i zgody. Po kliknięciu Zarejestruj się na monitorze i mailu pojawi się informacja o tym, że Twój wniosek został objęty promocją i otrzymasz link, dzięki któremu złożysz wniosek o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej.

Na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera masz czas do 14.02.2019 r.

Skocz po premię, czyli jak zyskać 180 zł do wydania w Żabce i Freshmarket


Co daje Ci skorzystanie z tej promocji? Zyskujesz nawet 180 zł dzięki codziennym zakupom. Bon o wartości 5 zł będzie przyznawany za każdą transakcje bezgotówkową na kwotę powyżej 10 zł. W danym miesiącu kalendarzowym masz szansę na 6 takich bonów na łączną kwotę 30 zł.

Bonusy zyskujesz od lutego 2019 r. do lipca 2019 r.

Kiedy bony będą Twoje?


Spełniając warunki regulaminu trafi do Ciebie premia. O przyznaniu nagrody dowiesz się z maila, natomiast nagroda trafi do Ciebie w postaci wiadomości sms na numer telefonu, który podałeś podczas rejestracji. Bon otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca, w którym zostałą przekazana wiadomość o jej zdobyciu.

Harmonogram informowania o premii:

  1. 19 marca 2019 r. – pierwszy bon,

  2. 19 kwietnia 2019 r. - drugi bon,

  3. 19 maja 2019 r. - trzeci bon,

  4. 19 czerwca 2019 r. - czwarty bon,

  5. 19 lipca 2019 r. - piąty bon,

  6. 19 sierpnia 2019 r. - szósty bon.


Jak korzystać z bonów do Zabki i Freshmarket


Uzyskane w promocji bony możesz wykorzystać we wszystkich sklepach Żabka Polska na terenie całego kraju. Zapłacisz z nimi za towary, nie wykorzystasz ich do płacenia za usługi dostępne w ofercie sklepu.

Chcąc zrealizować bon, przed zatwierdzeniem sposobu zapłaty, powiedz kasjerowi, że chcesz zapłacić voucherem.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Skocz po premię – odbierz 180 zł w bonach do Żabki i Freshmarket
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner