Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Sięgnij po bon na empik.com od Internetowykantor.pl

Planujesz zimowe szaleństwo na stoku poza Polską? Będziesz potrzebować gotówki w obcej walucie? Jeszcze przez 4 dni możesz skorzystać z oferty internetowegokantoru.pl i zdobyć bon na empik.com.

Sięgnij po bon na empik.com od Internetowykantor.pl
2019-01-11
TRWA DO 2019-01-15
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • bon na empik.com o wartości 25 zł.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 17.12.2018 r. do 15.01.2019 r. lub do wyczerpania puli 200 nagród.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIDla kogo promocja?


Z promocji mogą skorzystać osoby, które do dnia rozpoczęcia oferty nie posiadały w internetowykantor.pl konta zarejestrowanego na osobę fizyczną, prawną lub jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej.

Kiedy bon na empik.com będzie Twój - warunki do spełnienia?


W okresie trwania promocji zarejestruj w serwisie Twoje konto użytkownika wykorzystując do tego dedykowaną stronę.

Do 15.01.2019 r. kup lub sprzedaj za pośrednictwem Internetowykantor.pl waluty o równowartości przekraczającej 250 jednostek USD/ EUR / GBP / CHF.


Bon na empik.com jest Twój


Spełniając warunki promocji zyskujesz bon towarowy, który ma postać kodu alfanumerycznego. Otrzymasz go do 20.01.2019 r. na podany podczas rejestracji adres mailowy.

Będzie Cię on uprawniał do zakupów online na empik.com produktów, które w opisie zawierają informację Produkt sprzedawany i dostarczany przez empik. Wykorzystać zdobyty voucher powinieneś do 14.12.2019 r.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
Sięgnij po bon na empik.com od Internetowykantor.pl
4.5 (90%) 2 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner