Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Ruszaj w drogę i zyskuj z BNP Paribas
Z Kontem Optymalnym oferowanym przez BGŻ BNP Paribas czekają na Ciebie dwie promocje "W drogę w kontem" i "Mobilna premia".  Chciałbyś wiedzieć, co możesz zyskać?

2017-12-18
TRWA DO 2017-12-29
ZAKOŃCZONAKonto Optymalne, czyli jakie?

Chyba każdemu zależy na tym, by płacić jak najmniej.  W tym przypadku nie zapłacisz za prowadzenie rachunku z aplikacją GOmobile, za obsługę karty debetowej oraz za wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash w Polsce. Złożyć wniosek możesz TUTAJ. Konto założone? Tak? Gratulacje. Jesteś nowym klientem banku, dzięki czemu masz możliwość skorzystania z promocji.

Wyruszaj w drogę i zyskuj w podróży

Do 22 grudnia 2017 r. złóż wniosek o otwarcie konta optymalnego ---> KLIKi zarejestruj się w promocji. Następnie otwórz Konto Optymalne wraz z kartą debetową. Na podpisanie umowy masz na to czas do 12 stycznia 2018 r. Gotowe? Teraz aktywnie korzystaj z rachunku oraz karty, a w od stycznia do marca 5 razy zapłać bezgotówkowo na stacji benzynowej. Jeśli to Ty będziesz szczęśliwym zwycięzcom, bank do 18 kwietnia poinformuje Cię o tym drogą mailową. Otrzymasz specjalny kod z instrukcją, jak go zrealizować.

"Mobilna premia" z zyskiem do 300 zł

Do promocji powinieneś przystąpić już na etapie zakładania konta. Korzystaj z aplikacji GoMobile na Android Pay lub MasterPass. Premię w wysokości 1 zł odbierzesz za transakcje mobilne, które wykonasz w danym miesiącu kalendarzowym (maksymalnie do 25 zł co miesiąc) przez kolejne 12 miesięcy od założenia rachunku.

Komu w drogę, temu podsumowanie

I na koniec w trzech krótkich punktach, o co chodzi w tej promocji.
- 100 zł w promocji ''W drogę z kontem''; - 300 zł za transakcje mobilne w promocji ''Mobilna premia'''; - złóż wniosek przez internet i zdobądź nagrody.
 
  • Jeśli nie chcesz, by ominął Cię kolejny wpis dotyczący atrakcyjnych promocji, polub nasz profil na FACEBOOK.
  • Podziel się informacją ze znajomymi.

  [/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]