Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Rozwiń skrzydła w biznesie z BIZnest
Konto BIZnest jest dla Ciebie, jeśli cenisz jasne warunki, które nie zmienią się po kilku dniach od podpisania umowy. Każdy kto chciałby mieć konto firmowe za bezwarunkowe 0 zł powinien sprawdzić tę promocję. 

2018-02-12
TRWA DO 2018-12-31
69BIZnest, czyli konto za 0 zł

Nest Bank reklamuje się jako bank, który zna potrzeby przedsiębiorców i chce pomóc im się rozwijać. Ma temu pomóc rachunek firmowy i kartę bez opłat.

ZŁÓŻ WNIOSEK


0 zł za konto i kartę

Za prowadzenie i otwarcie BIZnest opłaty nie są pobierane. Tak samo sprawa wygląda z kartą. Możesz wybrać jedną z oferowanych przez bank. Dzięki niej z łatwością zapłacisz za zakupy firmowe w Polsce i za granicą. Możesz płacić zbliżeniowo i przez internet.

0 zł za przelewy do ZUS i US oraz inne przelewy krajowe

Płatności elektroniczne w złotówkach są darmowe. Budżet Twojej firmy nie będzie obciążony dodatkowymi opłatami za wykonywane transakcje.

0 zł za przelew w Euro

Potrzebujesz zrobić przelew w euro? Dzięki przelewom internetowym SEPA Twoje transakcje zagraniczne będą za 0 zł.

Wpłaty i wypłaty

Nest Bank oferuje wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Można również z korzystać ze wpłatomatów, które pozwalają na szybki wpływ gotówki na konto.

Darmowa aplikacja mobilna

By z łatwością zarządzać firmowymi finansami, BIZnest oferuje darmową aplikację.

Podsumowanie

BIZnest Konto to rachunek rozliczeniowy prowadzony w złotówkach. Skorzystanie z oferty konta za 0 zł, nie wymaga od klienta spełnienia dodatkowych warunków.  Za inne usługi powiązane z BIZnest Kontem Nest Bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą Tabelą Opłat i Prowizji dla Klientów biznesowych – oferta Rachunków i Kart. Nominalne roczne oprocentowanie środków na BIZnest jest zmienne i na dzień 31.05.2017 wynosi 0%, bez uwzględnia należnych opłat i prowizji. Szczegółowe warunki otwarcia i prowadzenia rachunków dla przedsiębiorców w Nest Banku, wydawania i obsługi kart płatniczych, korzystania z wpłatomatów w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w Regulaminie rachunków bankowych oraz usług płatniczych dla Klientów biznesowych, Tabeli Oprocentowania dla Klientów biznesowych – oferta Rachunków i Lokat oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Klientów biznesowych – oferta Rachunków i Kart.

Złóż wniosek