Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


"Rodzinne niedziele" z Kolejami Śląskimi
Koleje Śląskie mają kolejną promocję dla rodzin. Zachęcają do wspólnego podróżowania właśnie pociągiem. Chcecie wiedzieć jak skorzystać z oferty?

2018-03-09Obok walki ze smogiem, o czym pisaliśmy tutaj ---> Jedź za darmo w Krakowie i na ŚląskuKoleje Śląskie zachęcają rodziny do wspólnego podróżowania w niedziele wolne od handlu. Wiosna to dobry czas, by aktywnie spędzać czas w gronie najbliższych.

Rodzinne niedziele

Organizatorzy promocji proponują, by zamienić samochód na pociąg,  Ma do tego zachęcić oferta „Rodzinne niedziele”, dzięki której z darmowego przejazdu mogą skorzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16 roku życia. Bilet kupujemy jedynie dla podopiecznego, a rodzic lub rodzice jadą całkiem za darmo.

Gdzie nie pojedziemy?

Podobnie jak w przypadku darmowych przejazdów wynikających z alarmu smogowego, i w tym przypadku za darmo nie pojedziemy na odcinku Chałupki-Bohumin i w pociągu Ornak jeżdżącym między Żywcem, a Zakopanem czy w pociągach specjalnych.

Gdzie pojedziemy?

Mimo tego wykluczenia, wciąż mamy duże pole manewru. Możemy wybrać się w góry albo do Tarnowskich Gór, gdzie na dworcu kolejowym czeka na nas bardzo ciekawa makieta, gratka dla każdego miłośnika kolejek. Pogoda w najbliższy weekend ma sprzyjać, więc może warto odwiedzić Park Śląski. Macie jeszcze jakieś inne propozycje? Dodatkowo pamiętaj, że najbliższy weekend to czas ciekawych ofert w atrakcyjnych cenach, o których pisaliśmy tutaj:  Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny.     PRZYPOMINAMY, że od najbliższej niedzieli obowiązuje zakaz handlu. Wujek Sknerus przygotował dla Was kalendarz, żebyście wiedzieli, kiedy nie zrobicie zakupów.