Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


Ranking lokat
1
Lokata Witaj - Nest Bank
Okres: 3 mies. | Zakres kwot: 500 – 10.000 zł.
4 %

2
BGŻ Optima - Lokata Bezkompromisowa
Okres: 3 mies. | Zakres kwot: 1000 – 100.000 zł.
2,7 %

3
Getin Bank - e-Lokata na nowe środki
Okres: 4 mies. | Zakres kwot: 500 – 200.000 zł.
2,1 %

4
Alior Bank - Lokata bankowa
Okres: 3-6 mies. | Zakres kwot: 1000 – 200.000 zł.
%

5
Lokata bezkarna
Okres: 3 mies. | Zakres kwot: 1000 – 20.000 zł.
3,5 %

6
Lokata Fortune
Okres: Od 1 do 12 mies. | Zakres kwot: 100 tys. – 1 mln zł.
2,4 %

7
Lokata eKonto mBank z lokatą
Okres: 3 mies. | Zakres kwot: 500 – 10.000 zł.
3,5 %

8
Lokata Happy
Okres: 3 mies. | Zakres kwot: 500 – 10.000 zł.
4 %

9
Lokata na 12 miesięcy
Okres: 12 mies. | Zakres kwot: min. 5000 zł
2,05 %

10
Idea Bank - lokata na nowe środki
Okres: 1, 3, 6 mies. | Zakres kwot: 500 – 100 000 zł.
%


ZAKOŃCZONA
Radosne wakacje z Lokatą Happy od Idea Bank
Wakacje tuż tuż. Pomyśl o nich już dziś i odłóż na dogodny procent zaskórniaki. Skorzystaj z okazji. Lokata Happy daje Ci szanse zyskania bonu do wykorzystania na fly.pl.

Nest Lokata Witaj i oprocentowanie 4%
Nest Lokata Witaj to pomnożenie od 4% w skali roku Twoich pieniędzy. Nie znajdziesz innej tak dobrej oferty na rynku. Zobacz jakie to proste.

ZAKOŃCZONA
Wymarzona lokata na 3% od Raiffeisen POLBANK
Oferta specjalna od Raiffeisen POLBANK. Wymarzona lokata może być Twoja, a pieniądze, które chciałbyś pomnożyć zwiększa się o 3% w skali roku, a z tej oferty skorzystasz 3 razy lokując coraz większe kwoty.

ZAKOŃCZONA
Gdzie najlepiej ulokować 8000 zł i zyskać podwójnie?
Chcesz łatwo pomnożyć Twoje oszczędności? Wystarczy, że założysz lokaty w Toyota Bank. Zobaczysz, jak Twoje oszczędności rosną w siłę. Zyskać podwójnie może każdy, a ja już Ci tłumaczę, w jaki sposób to zrobić.

ZAKOŃCZONA
200 zł na fly.pl za założenie 4 % Lokaty Happy w Idea Banku
To powrót znanej promocji w Idea Banku. Możliwe jest uzyskanie bonu o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl! Wystarczy założyć Lokatę Happy oprocentowaną na 4%.

ZAKOŃCZONA
2,5% na lokacie dla nowych klientów Alior Banku
Alior Bank nie rozpieszczał tych, którzy chcieli oszczędzać. Jednak bank ten wkracza w nową erę. Proponuje coraz ciekawsze produkty. By zyskać 2,5% na lokacie wystarczy poświęcić kilka chwil. 

do końca: 46 dni
Zyskuj 2,7% na Lokacie Bezkompromisowej
Jeśli chodzi o pieniądze nie idziesz na kompromis? Nie musisz być bezwzględnym negocjatorem. Dzięki Lokacie Bezkompromisowej od BGŻOptima zyskujesz komfort zarabiania bez żadnych kompromisów.1    2