Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Rachunek firmowy i 300 zł na start + darmowy terminal przez rok

Klienci pytają Cię, kiedy pojawi się w Twojej firmie możliwość płacenia kartą? Odwlekasz to jak najdłużej się ta w obawie przed kosztami? Jest na to sposób. Załóż konto firmowe, weź 300 zł na start i odbierz terminal za 0 zł przez 12 miesięcy.

Rachunek firmowy i 300 zł na start + darmowy terminal przez rok
2018-12-16
TRWA DO 2018-12-31
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

 • 0 zł za terminal przez 12 miesięcy,

 • 300 zł w kuponie SODEXO.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 14.08.2018 r. do 31.12.2018 r. lub do wyczerpania puli 400 nagród.


Dla kogo promocja?


Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas:

 • przedsiębiorcy, które są osobami fizycznymi lub prawnymi,

 • jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, prowadzące we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową. Zakwalifikowany przez bank do segmentu klientów biznesowych.


300 zł na start – warunki do spełnienia


W BGŻ BNP Paribas na przedsiębiorców czekają specjalne pakiety, pozwalające dopasować ofertę do swoich potrzeb. Jeden z takich pakietów pozwala Ci teraz zyskać atrakcyjne bonusy.

By otrzymać 300 zł na start w postaci bonów Sodexo należy założyć rachunek firmowy wraz z kartą w BGŻ BNP Paribas. Zrobisz to przechodząc na dedykowaną stronę promocji, gdzie wypełniasz formularz, w którym podajesz: imię, nazwisko, NIP, telefon kontaktowy i e-mail. Ważne by zaakceptować także konieczne zgody marketingowe.

Po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty, aktywuj ją. Możesz to zrobić na 3 sposoby.

 1. przy wypłacaniu z bankomatu, wykonując operację z użyciem PINu,

 2. poprzez kontakt z centrum telefonicznym lub elektroniczne kanały dostępu,

 3. płacąc kartą za zakupy lub usługi w punktach handlowo-usługowych.


Teraz czas na zawarcie umowy i zakończenie parametryzacji terminalu POS w Elavon. Umowa powinna być podpisana na 24 miesiące. Twoje nowe konto firmowe w BGŻ BNP Paribas powinno być wskazane jako podstawowe do rozliczeń transakcji przy użyciu terminalu POS.

Spełniając te warunki w czasie trwania promocji 300 zł na Start w postaci bonu SODEXO będzie Twoje.


Terminal płatniczy POS – co powinieneś wiedzieć?


Prowadzisz punkt handlowo-usługowy? Klienci często dopytują o możliwość płatności kartą, ale Ciebie obawa przed dodatkowymi kosztami powstrzymuje przed wprowadzeniem tej formy płatności?0 BGŻ BNP Paribas wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom tworząc pakiet z terminalem POS i rachunkiem na dogodnych warunkach. A teraz także z innymi bonusami.

Terminal płatniczy POS to wygoda dla Twoich klientów, którzy zapłacą zarówno w tradycyjny sposób, jak i zbliżeniowo. Rozliczane są także transakcje kartą w obcej walucie. Pieniądze za towary lub usługi są już następnego dnia roboczego na Twoim koncie.

Dla lepszej kontroli transakcji masz dostęp do bezpłatnej platformy iMerchantContent, gdzie to wszystko sprawdzisz. Instalacja terminalu oraz szkolenie z jego obsługi czy też całodobową pomoc serwisanta masz zagwarantowaną w pakiecie.

Program Polska Bezgotówkowa


Pomyśl o terminalu właśnie teraz, ponieważ zakładając rachunek w BGŻ BNP Paribas zyskujesz 300 zł na start, ale to nie wszystko. Jeśli prowadzisz firmę i do tej pory nie istniała możliwość płatności kartą w Twoim biznesie to pilotażowy Program Polska Bezgotówkowa jest właśnie dla Ciebie.

Dzierżawa terminalu odbywa się na bardzo korzystnych warunkach.

 • 0 zł za wynajem terminalu przez 12 miesięcy,

 • 0 zł za procesowanie transakcji,

 • 0 zł za bieżące kontrole transakcji,

 • promocyjne stawki dzierżawy w drugim roku trwania umowy.


Pakiet z terminalem płatniczym POS to bezpieczeństwo transakcji i wygoda Twoich klientów. To także szansa na zwiększenie zysków w Twojej firmie.

Przyznanie 300 zł na start w bonach Sodexo


O tym kto zostanie szczęśliwym posiadaczem bonów Sodexo decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji (podpisania umowy o rachunek, aktywacji karty, podpisania umowy o terminal). Po pomyślnej weryfikacji, która trwa do 2 tygodni od wykonania ostatniego punku regulaminu, kupon zostanie przesłany do Ciebie pocztą kurierską na podany podczas rejestracji adres.Rachunek firmowy i 300 zł na start + darmowy terminal przez rok
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner