Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę od Santander

Pyszna jesień za sprawą Konta Jakie Chcę i voucherów do wykorzystania na Pyszne.pl. Jest mały haczyk, trzeba się spieszyć, bo ilość voucherów jest ograniczona. Obyś nie obszedł się smakiem.

Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę od Santander
2018-11-14
TRWA DO 2018-11-23
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • voucher o wartości 100 lub 50 zł do wykorzystania na pyszne.pl,

  • 200 zł za wpływ wynagrodzenia,

  • 100 zł dla studentów.


OTWÓRZ KONTOPyszna jesień z kontem Jakie Chcę – warunki do spełnienia


By zbliżyć się do voucherów, które będziesz mógł wykorzystać na pyszne.pl. Wystarczy, że otworzysz Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i dostępem do Santander online. Pamiętaj, by przy składaniu wniosku wyrazić zgody marketingowe. Przygotuj także zdjęcie dowodu osobistego,

Umowę możesz zawrzeć na trzy sposoby:

  1. Za pośrednictwem kuriera, wybierasz dogodny czas i miejsce. Jest to najpewniejszy sposób i taki rekomendujemy.

  2. Za pomocą przelewu internetowego wykonanego z konta w innym banku. Twoim zadaniem jest zlecenie przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 zł z rachunku, którego jesteś właścicielem. Ma to potwierdzić Twoją tożsamość. Przelew ten jest zwrotny.

  3. Za pośrednictwem rozmowy wideo z doradcą. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, musisz mieć do dyspozycji sprzęt posiadający kamerkę i dostęp do internetu. Wymagane jest także skorzystanie z innej przeglądarki niż Internet Explorer.


Pierwsze 900 uczestników, którzy zrealizują warunki regulaminu, otrzyma voucher o wartości 100 zł, a 600 kolejnych zyska 50 zł do wydania na pyszne.plOTWÓRZ KONTOPrzyznanie nagrody w promocji Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę


Do szczęśliwych zwycięzców kupony trafią do 30.11.2018 r. Będą one wysłane w formie smsa na numer telefonu podany we wniosku lub dostępne będę w systemie bankowości internetowej online.

200 zł za wpływ wynagrodzenia


Wystarczy, że po otwarciu konta złożysz dyspozycję wpływu wynagrodzenia w kwocie jednorazowej minimum 1000 zł. Taką dyspozycję możesz złożyć przez infolinię albo bankowość elektroniczną.

Wynagrodzenie to dla banku:

  • wynagrodzenie,

  • renta,

  • emerytura,

  • świadczenie ZUS/KRUS.


Wykluczone będą przelewy między rachunkami, których jesteś właścicielem, wpływy własne z oddziałów lub wpłatomatów Banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz 50 zł i tak przez kolejne 4 miesiące. Pieniądze te otrzymasz do końca miesiaca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

100 zł dla studentów


Młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego, jeśli masz między 18-26 lat to dodatkowo czeka na Ciebie 100 zł z Kontem Jakie Chcę. Rejestrując się w promocji masz szansę na dodatkowe środki.

Zalety Konta Jakie Chcę


Za prowadzenie konta nie zapłacisz, podobnie jak za przelewy ELIXIR, Express ELIXIR, Blue Cash, za wypłaty gotówki w bankomatach Santander Bank Polska,a korzystając z wypłat za pomocą BLIK, także te wypłaty będą gratis w bankomatach innych sieci.

Dla kogo promocja?


Oferta skierowana jest do osób, które przed 13.11.2018 r. nie były właścicielami ani współwłaścicielami rachunku płatniczego w banku.

Czas trwania promocji


Promocja jest ważna od 13.11.2018 r. do 23.11.2018 r. lub do wyczerpania puli promocyjnych kont.


Pyszna jesień z Kontem Jakie Chcę od Santander
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner