Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Przepraszam, chciałem o coś zapytać. Chcesz nawet 400 zł?
Kolejna atrakcyjna promocja, w której do zgarnięcia jest nawet 400 zł. To od Ciebie zależy ile zyskasz. Karta kredytowa w promocji mamBONUS od BGŻ BNP Paribas jest może właśnie dla Ciebie? 

2018-03-02
TRWA DO 2018-03-19
ZAKOŃCZONABGŻ BNP Paribas szturmem chce się przebić do czołówki banków z najlepszymi ofertami z dodatkowym bonusem. W tym przypadku korzyści są niemałe, bo 400 zł to już fajne pieniądze, którymi warto się zaopiekować. Wystarczy założyć kartę kredytową w programie mamBONUS.

Nawet 400 zł, ale jak?

Bank proponuje nam ofertę, w której w zależności od wysokości transakcji kartą będą nam przyznawane benefity. W promocji mamBONUS zbieramy punkty, które później wymieniamy na e-kody. 30 000 punktów to voucher o wartości 100 zł  do wykorzystania na Allegro. [/fusion_content_box][/fusion_content_boxes]

Łap promocję!


Warunki promocji mamBONUS?

Nie byłeś posiadaczem żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 12 miesięcy? To świetnie się składa, e-kody mogą być Twoje. Wystarczy, że zawrzesz umowę z bankiem o kartę kredytową. Ważne, żeby pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych. Nie powinieneś ich wycofać do czasu trwania promocji. Terminowo spłacaj zadłużenie wobec banku. Teraz wystarczy, że po otrzymaniu karty wykonasz nią przez dwa okresy rozliczeniowe od podpisania umowy płatności kartą na minimalną kwotę o łącznej wartości 500 zł.

Nawet 400 zł nagrody z mamBONUS

Bony za płatności możemy otrzymać od 1-4 sztuk. Wszystko zależy od tego jakie wartości będą miały wykonywane przez nas transakcje.
  1. 1 bon za transakcje kartą na łączną kwotę od 500 - 999,99 zł.
  2. 2 bony za transakcje kartą na łączną kwotę od 1000 - 149,99 zł.
  3. 3 bony za transakcje kartą na łączną kwotę od 1500 - 1999,99 zł.
  4. 4 bony za transakcje kartą na kwotę równą lub wyższą 2000 zł.
Bonów nie możesz wymienić na gotówkę lub inne nagrody rzeczowe. Za zakupy w serwisie Allegro jednorazowo wykorzystasz tylko jeden voucher. [/fusion_content_box][/fusion_content_boxes]

Łap promocję!


Czas trwania promocji

Na zdobycie nagrody masz szansę między 16.02.2018 r., a 31.03.2018 r.

Na koniec o karcie w promocji mamBONUS

Z karty skorzystasz w pierwszym roku za darmo, jeśli wykonasz nią transakcje na kwotę minimum 500 zł, ale przy wypełnianiu warunków promocji, ten punkt już masz załatwiony. W kolejnych latach karta kosztuje 72 zł rocznie. Masz chrapkę na vouchery na Allegro? Mam nadzieję, że tak. [/fusion_content_box][/fusion_content_boxes]

Łap promocję!