Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Jak nie przepłacać za konto dla Młodych?

Masz 18 lat i poszukujesz konta, które będzie za totalne 0 zł? Mamy dla Ciebie konto dla Młodych od PKO Banku Polskiego. Wujek Sknerus wyszukał dla Was ciekawą ofertę.

Jak nie przepłacać za konto dla Młodych?
2018-02-01
TRWA DO 2019-02-01
8
Konto dla Młodych, czyli?


Nie będziemy się tutaj dużo rozpisywać. Konto dla osób, które mają między 18, a 26 lat. Nie płacisz za prowadzenie konta oraz za wypłaty za bankomatów w Polsce i na świecie. Karta debetowa bez opłat jest wtedy, kiedy zrobisz nią 5 płatności.

Karta do konta dla Młodych może być w formie naklejki, breloka lub zegarka zbliżeniowego.


Jak założyć konto?


Założenie konta dla Młodych jest banalnie proste. Wypełnij wniosek i czekaj na umowę, którą dostarczy Ci kurier.

Otwórz swoje pierwsze konto. Dzięki niemu, gdziekolwiek będziesz, a zabraknie Ci gotówki będziesz mógł liczyć na szybkie poratowanie. Przelew bankowy jest znacznie szybszy niż przelew pocztowy.

Wujek Sknerus zawsze na straży dobrych ofert. Śledź nasze kanały społecznościowe, żeby żadna promocja Cię nie ominęła.

[/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]


Jak nie przepłacać za konto dla Młodych?
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner