Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Proste zasady zwrotu 5%
Wśród ofert wielu banków bardzo często spotykamy zwroty za płatności, np. BLIKIEM. Getin Bank dołącza się do tej grupy i oferuje proste zasady zwrotu 5% wartości transakcji. Sensowna propozycja?

2018-02-23
TRWA DO 2018-04-16
ZAKOŃCZONAKonto Proste Zasady

Getin Bank proponuje klientom bardzo proste zasady - zapłać raz kartą debetową i korzystaj z konta za 0 zł. Proste? Proste. Jeśli otworzysz konto zyskasz dodatkowo :
- 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,
- 0 zł za prowadzenie konta przy jednej płatności kartą lub BLIKiem miesięcznie,
- 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej,
- 0 zł za krajowe przelewy w Bankowości Internetowej i Mobilnej.
 

Proste Zasady ze zwrotem 5%

Getin Bank oferuje zwrot nowym i obecnym klientom, którzy w okresie od 18.02.2017 r. do 18.02.2018 r. nie posiadali żadnego konta osobistego w Getin Noble Banku S.A., za założenie konta i za zaksięgowane na koncie płatności kartą debetową lub BLIKIEM. Masz okazję odzyskać 5% wydatków, do 30 zł miesięcznie, a po pół roku wzbogacisz się nawet o 180 zł. Na założenie konta masz czas między 19.02.2018 r., a 15.04.2018 r. [fusion_popover title="SPRAWDŹ" content="szczegóły oferty" trigger="hover" placement="default" class="" id="" title_bg_color="#9fd9f4" content_bg_color="" bordercolor="" textcolor=""] [/fusion_popover] Bank zwróci Ci określona kwotę do 15. każdego miesiąca po upływie pełnego miesiąca, w którym spełnisz wymagania regulaminu. Pod uwagę się nie są brane transakcje zwrócone, wycofane lub zakwestionowane.

Jak skorzystać z promocji Proste zasady ze zwrotem 5%

Wystarczą 3 kroki, a w kolejnym miesiącu, bez większego wysiłku pieniądze mogą być do Twojej dyspozycji. Ktoś powie, że to mała kwota, ale pamiętajcie, grosz do grosza, a będzie kokosza :) Jeśli przy okazji załatwiania codziennych zakupów, możesz na tym trochę zaoszczędzić to chyba warto? [fusion_countdown countdown_end="2018-04-15 00:00:00" timezone="site_time" show_weeks="" border_radius="" heading_text="Pozostało do zakończenia" subheading_text="" link_url="" link_text="" link_target="default" hide_on_mobile="small-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="#2ec6c9" background_image="" background_position="" background_repeat="" counter_box_color="" counter_text_color="" heading_text_color="#ffffff" subheading_text_color="" link_text_color="" /] [fusion_separator style_type="none" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" sep_color="" top_margin="20px" bottom_margin="20px" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" /]

Łap promocję!