Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Program mamBONUS co to takiego?

Nieodłącznym elementem kart od BGŻ BNP Paribas jest program lojalnościowy mamBONUS. A czym on jest? Jakie daje korzyści i profity?

Program mamBONUS co to takiego?
2018-12-05
MamBONUS co to?


Do programu lojalnościowego stworzonego przez BGŻ BNP Paribas dla właścicieli kart banku. Dzięki niemu możesz zyskać dodatkowe rabaty i nagrody. Korzyści zdobywasz wtedy, kiedy płacisz kartą. Im więcej takich transakcji tym większy zysk dla Ciebie.

Korzyści z kartą kredytową:

  • rabaty u partnerów,

  • wymiana punktów na nagrody (1 zł = 2 punkty).


Korzyści z kartą debetową:

  • rabaty u partnerów.


Rejestracja w programie


Do programu może dołączyć każdy kto posiada kartę debetową lub kredytową w BGŻ BNP Paribas. Na wyciągu z karty znajdziesz Twój identyfikator klienta, jest on niezbędny na etapie rejestracji. Dodatkowo potrzebny będzie pesel, adres e-mail. Zaakceptuj regulamin i wyraź zgody marketingowe, a następnie aktywnie korzystaj z karty i korzystaj z profitów.

Jakie rabaty w programie mamBONUS


Przystępując do programu lojalnościowego masz szansę zdobyć rabaty nawet do 50% w blisko 2500 sklepów i u ponad 40 partnerów.

Żeby skorzystać z rabatów w pierwszej kolejności sprawdź oferty partnerskie na stronie mamBONUS.pl. Ważne, by w trakcie zakupów poinformować sprzedawcę, że zamierasz wykorzystać szansę na obniżenie ceny dzięki płatności kartą płatniczą od BGŻ BNP Paribas.

Gdy robisz zakupy online, cenę produktów zmniejszasz wpisując kod rabatowy, który znajdują się w informacjach o danym partnerze.

Cena wybranego produktu będzie niższa dzięki płatności kartą.

Oferty, jakie znajdziesz dotyczą np. W. Kruk, mytaxi, Karcher, Frisco, Booking.com, TOP SECRET, monari, Furgonetka, itd.

Płacąc kartą kredytową zbierasz punkty


Podobnie jak w przypadku rabatów i w tym przypadku zbierasz punkty, które możesz wymienić na nagrody. Za wydaną złotówkę zyskujesz 2 punkty.

Nagrody, jakie możesz zdobyć są bardzo różne, od akcesoriów domowych, przez sprzęt sportowy, po AGD i RTV. A w okresie świątecznym zebrane punkty możesz wymienić na vouchery prezentowe.

Teraz zyskujesz dodatkowe 5000 punktów w programie za podpisanie karty kredytowej z bonami o wartości 300 zł do Biedronki. 

 

Program mamBONUS co to takiego?
4 (80%) 1 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner