Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Pożycz 1000 zł i oddaj tyle samo, totalne 0%
  Jeszcze tylko dziś możesz skorzystać z niezwykle preferencyjnych warunków pożyczki od Eurobanku. Pożycz 1000 zł przez internet i oddaj 1000 zł. Tak to można pożyczać.

2018-11-30
TRWA DO 2018-11-30
ZAKOŃCZONA

Potrzeby są różne, jedni potrzebują pieniędzy na prezenty świąteczne, inni chcą zbudować swoją zdolność kredytową, ktoś inni stwierdzi, jak dają to biorę. Ważne jest to, że 1000 zł pożyczone przez internet od Eurobanku nic Cię nie kosztuje.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIPożycz 1000 zł - warunki promocji


Totalne 0% wynosi oprocentowanie, prowizja oraz RRSO. Bank nie wymaga zabezpieczeń pożyczki. Pożycz 1000 zł na co tylko chcesz i spłać ją w 6 wygodnych ratach.

Wniosek złożysz w 15 minut, bez zaświadczeń o dochodach. Przejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek kredytowy online.

Co będzie potrzebne do wypełnienia wniosku:


By przyspieszyć proces wypełniania formularza ważne, żebyś miał przy sobie:

  • dowód osobisty,

  • numer Twojego konta bankowego do przelania pieniędzy z pożyczki,

  • dane pracodawcy lub firmy,

  • telefon komórkowy.


Gotowe? To przechodzimy do składania szybkiego wniosku.

Pożycz 1000 zł - krok po kroku


W pierwszym etapie podajesz swoje imię, nazwisko, pesel, telefon i mail. Następnie poproszony zostaniesz o podanie danych z dowodu osobistego, informacje o miejscu urodzenia i adresie.

Następny etap to podanie informacji o źródle dochodu. Po przejściu do następnego okna poproszony zostaniesz o podanie zgód marketingowych, a pod nimi znajdziesz miejsce na wpisanie numeru konta do wypłaty pożyczki.

I ostatni etap – przelew weryfikacyjny. Zostaniesz przekierowany na stronę Twojego banku, gdzie z konta przelej 1 zł (zwrotny) w celach weryfikacyjnych.

Sprawdź umowę, przeczytaj ją i zatwierdź, a kiedy pieniądze wpłyną na Twoje konto – wydaj je na co tylko chcesz.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI