Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Poznaj Polskę lepiej. Zobacz więcej za pół ceny w ten weekend!
Wielkimi krokami zbliża pierwsza niedziela z zakazem handlu. Okazuje się, że to świetny sposób na promowanie innego rodzaju atrakcji. Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na weekend, Wujek Sknerus wynalazł coś ciekawego w sieci. 

2018-03-09Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny akcja ta ma na celu wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce. Jej pomysłodawcy chcą, żeby dzięki promocyjnym cenom Polacy chętniej poznawali piękne zakątki swojego kraju. Organizator przedsięwzięcia to Polska Organizacja Turystyczna oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kiedy?

Od 17.00 9 marca 2018 roku do 23.59 11 marca 2018 roku wszyscy zainteresowani akcją będą mogli skorzystać z produktów lub usług partnerów akcji w obniżonych o minimum 50% od regularnych cen.

Jakie atrakcje?

Na stronie akcji znajdziesz mapę, na której możesz wybrać interesującą Cię lokalizację oraz rodzaj atrakcji. Oferta obejmuje agroturystykę, gastronomię, kulturę i sztukę, sport i rekreację, transport, zwiedzanie, spa i uzdrowiska, noclegi oraz wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Szukać można także po województwach lub konkretnych miejscowościach. Mapa na stronie aż roi się od zielonych znaczników, które pokazują, gdzie są spędzisz czas w ciągu weekendu za pół ceny.

Co ciekawego?

W Teatrze Polskim im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy zobaczysz spektakl o Beksińskich, ale już tylko w piątek, bo bilety na sobotę wyprzedane. Jeśli chciałbyś poszukać wiosny, ale wcześniej zjeść leniwe śniadanie podane do łóżka to Pałac Poraj zaprasza Cię do siebie. Dużych i małych miłośników  westernów pewnie oferta z Western City Park Rozrywki koło Karpacza. To tylko kilka przypadkowych atrakcji. A jaki byłby Twój idealny weekend? Więcej informacji o akcji znajdziesz na stronie www.polskazobaczwiecej.pl