Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Jak płacić mniej za bilety w komunikacji miejskiej - mamy sposób!
Bilety na komunikację miejska zbytnio obciążają Twój budżet? Wolałbyś wydać je np. na kawę ze znajomymi lub bilet do kina? My wiemy jak w styczniu zaoszczędzić właśnie na biletach! Wiemy i powiemy!

2018-01-17Jedź taniej

BLIK i JakDojadę przygotowało dla sowich użytkowników z Gdańska, Gdynii, Leszna, Łomianek, Sopotu, Warszawy i Wejherowa. bardzo atrakcyjną promocję. Jaką? Kupuj bilet w aplikacji JakDojadę, płać za niego BLIKIEM i ciesz się ceną za przejazd niższą o 50%, jednak jednorazowa kwota do zapłaty nie powinna przekroczyć 15 zł. Z promocji możesz korzystać wiele razy. Celem akcji jest promocja płatności za np. przejazd autobusem czy tramwajem za pomocą aplikacji.

Nie spóźnij się!

Promocja trwa tylko do 31 stycznia lub jeśli użytkownicy w ten sposób kupią bilety o wartości 48 000 zł też zostanie zakończona.

Nie przepłacaj

Jeśli nie lubisz przepłacać to instaluj aplikację JakDojadę i kupuj za jej pośrednictwem bilety komunikacji miejskiej. BLIK pozwoli Ci za nie szybko i sprawnie zapłacić, a stan Twojego konta nie zmaleje. Ciekawa oferta? Chciałbyś dowiedzieć się więcej, zajrzyj do regulaminu PROMOCJI.