Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Płać zbliżeniowo telefonem i zyskaj 40 zł od mBanku
Obecni klienci mBanku mogą wzbogacić się. Zyskaj 40 zł dzięki płatnościom zbliżeniowym telefonem. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?

2018-03-06
TRWA DO 2018-05-01
ZAKOŃCZONADla kogo promocja?

Skorzystać może każdy, kto jest klientem mBanku i do tej pory nie płacił zbliżeniowo telefonem za pomocą aplikacji mobilnej mBanku, a dodatkowo w zakładce mOkazje ma zaproszenie do wzięcia udziału w promocji.

Jak zyskać bonus?

Premia wypłacana jest dwuetapowo. Kiedy wykonasz minimum jedną transakcje zbliżeniową, otrzymasz 20 zł, żeby otrzymać kolejne 20 zł dodatkowo zrób kolejne 3 płatności telefonem.

Zyskaj 40 zł

Zwrot wpłynie na Twoje konto do 60 dni od zaksięgowania ostatniej transakcji spełniającej warunki promocji. Z oferty możesz skorzystać tylko raz.

Wymagania techniczne

Ze zbliżeniowych transakcji telefonem mogą korzystać osoby z telefonem wyposażonym w technologię NFC i system operacyjny Android w wersji 4.4 lub wyższej. NIE MASZ JESZCZE KONTA W mBANKU? Może warto go założyć?