Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Pędź po 650 zł od mBanku
650 zł od mBnaku zwrotu za płatność. Wystarczy tylko założyć konto i spełnić kilka warunków, a ta spora kwota może wrócić do Ciebie. Ja, Wujek Sknerus powiadam Wam, że ta oferta jest warta uwagi. 

2018-03-05
TRWA DO 2018-04-01
ZAKOŃCZONAWorek pieniędzy to ja lubię

W ostatnich miesiącach mBank wiedzie prym, jeśli chodzi o ciekawe oferty. Możesz dostać wysoką premię, jeśli spełnisz kilka prostych warunków. Myślisz, że da się zyskać aż 650 zł? Da się i to bardzo szybko i prosto.
eKonto, czyli:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za przelewy internetowe w złotówkach
  • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet
  • 0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu

Powracające do 650 zł od mBanku!

Dziś większość z nas, kiedy może wybiera płatność kartą lub Blikiem. Dzięki ofercie mBanku 4% wartości zakupów wraca na Twoje konto. Promocja obejmuje pięć pełnych miesięcy, czyli maksymalny miesięczny zwrot rzędu 130 zł wydając około 3000 zł. Łączny Twój zysk to 650 zł. Pamiętaj, żeby dostać pieniądze, raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej. Dodatkowo bank zaznacza, że 1000 zł to minimalna kwota, która powinna wpłynąć na Twoje konto. I na koniec, zrób 5 transakcji kartą lub BLIK-iem o minimalnej wartości 250 zł.

Łap promocję!


 

Promocja jest dla Ciebie?

Z oferty "Lepiej z eKontem" mogą skorzystać osoby, które nie mają konta w mBanku od 1 czerwca 2016 roku. Nie miałeś rachunku w tym banku. Doskonale. Teraz przejdź na stronę promocji i zarejestruj się. Najpóźniej do 31.03.2018 r. złóż wniosek i podpisz umowę o eKonta  oraz zamów kartę debetową połączoną z uruchomionym rachunkiem. Uzbrój się w cierpliwość i czekaj na dokumenty. Kiedy je dostaniesz, pamiętaj o warunkach do spełnienia (płatności kartą lub blikiem, logowanie do systemu bankowości internetowej, wpływy na konto), a jak je zrealizujesz wypatruj dodatkowych wpływów.

Łap promocję!