Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Otwórz Kantor Walutowy w Alior Banku i łap 200 zł do Decathlon

Narty, rower, pływanie, bieganie. Jakie sport wybierasz? Kantor Walutowy Alior Banku zmotywuje Cię do ruszenia się z kanapy dzięki bonom do Decathlon, które zyskasz przy okazji otwarcia rachunku w kantorze i wymianie walut np. na wakacje po korzystnym kursie. 

Otwórz Kantor Walutowy w Alior Banku i łap 200 zł do Decathlon
2018-11-15
TRWA DO 2018-12-31
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • 100 zł w bonie do Decathlonu za otwarcie konta w Kantorze Walutowym

  •  + 100 zł dodatkowe za otwarcie konta osobistego w Alior Banku.


Dla kogo promocja?


Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, którzy przed 31.10.2018 r. nie składały wniosku o Kantor Walutowy Alior Banku.

Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 1.11.2018 r. do 31.12.2018 r. lub do wyczerpania puli 500 nagród.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
 

Jesienna promocja – warunki do spełnienia


100 zł do Decathlon po raz pierwszy


Chcąc zyskać bonus przejdź na stronę promocji i załóż otwórz swój Kantor Walutowy Alior Banku. Zostaniesz przekierowany na stronę formularza, w którym wybierasz sposób podpisania umowy. Różni się on w zależności od tego czy masz jakiś inny produkt w Alior Banku.

Po wypełnieniu danych, pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego JESIEN2018. Podpisz także umowę o kartę walutową Mastercard Debit w EUR, UDS, GBP.

Do 31.12.2018 r. wykonaj łącznie minimum 5 transakcji kartą na minimalną kwotę 5 EUR, UDS, GBP – w zależności jaki rodzaj waluty wybrałeś.
TRANSAKCJE WYKLUCZONE:
7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
4111, określający m.in. usługi transportowe,
6012, określający instytucje finansowe,
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

100 zł do Decathlon po raz drugi


Jeśli nie byłeś wcześniej właścicielem rachunku w Alior Banku to świetnie składa, bo jeśli otworzysz go teraz - zyskujesz dodatkowe 100 zł na zakupy w Decathlon. Zainteresowany/a?

Wystarczy, że założysz dowolny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy wraz z kartą Mastercard Debit i zrobisz minimum jedną transakcję kartą na kwotę 20 zł w sklepach stacjonarnych lub online.

OTWÓRZ KONTOJesienna promocja – przyznanie nagrody


Poinformowany o przyznaniu nagrody zostaniesz do 24.01.2019 r. poprzez komunikat, który pojawi się po zalogowaniu do Kantora Walutowego. Przekazanie bonusu w postaci e-kart do Decathlonu będzie miała miejsce do 31.01.2019 r. w formie SMS na powiązany z Kantorem Walutowym Alior Twój numer telefonu.
UWAGA

Jeśli większa ilość uczestników spełni warunki promocji, o tym kto otrzyma bonus decyduje wyższa suma transakcji wykonanych kartami. Dla kart wydanych w różnych walutach suma transakcji zostanie określona w PLN po średnim kursie NBP z ostatniego dnia trwania oferty.

Kantor Walutowy, czyli?


Konto w Kantorze walutowym jest bezpłatne. Dzięki niemu możesz bezpiecznie wymieniać kilkanaście walut na rachunku bankowym. Nie zapłacisz za wypłaty PLN, EUR, USD, GBP w wybranych oddziałach Alior Banku.

Dzięki darmowej karcie bez trudu wybierzesz pieniądze za granicą czy zapłacisz kartą w sklepie. To także bezpieczne zakup online.

Dodatkowo zyskasz dostęp do kantoru 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Będziesz mieć możliwość wymiany w czasie rzeczywistym oraz automatycznych zleceń.SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
 


Otwórz Kantor Walutowy w Alior Banku i łap 200 zł do Decathlon
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner