Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle

Miłośnicy ebooków w Polsce mają już możliwość korzystania z abonamentu Legimi na czytnikach Kindle’a. Platforma wprowadziła swoją usługę do sprzętu Amazonu. To wyjątkowa oferta na książkowym rynku!

Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle
2017-11-27
TRWA DO 2018-08-27
ZAKOŃCZONA

Dla niezorientowanych, Legimi to platforma na której znajduje się ponad 20 000 ebooków i audiobooków. Dotychczas nie była dostępna na czytnikach Kindle’a. Teraz fani książek w wersji elektronicznej zacierają ręce. Za stałą, miesięczną opłatą, mają dostęp do oferty, o której jeszcze jakiś czas temu nie śmieli nawet marzyć.

Jak działa Legimi?


Korzystanie z platformy jest wygodnym, elastycznym i przede wszystkim niedrogim rozwiązaniem. Legimi proponuje nowym i niezdecydowanym użytkownikom tygodniową usługę bez żadnych opłat. Ebooki można czytać na wielu urządzeniach: smartfonie, tablecie, lamptopie czy czytniku, a wybór pakietu z oferty jest szeroki i każdy może znaleźć ten najbardziej odpowiadający jego potrzebom. Liczba pozycji dostępnych w ramach abonamentu wciąż rośnie, a klienci mają dostęp do nowości i bestsellerów wydawniczych. Aplikacja Legimi jest kompatybilna z większością sprzętu elektronicznego. Aby ją załączyć nie trzeba mieć dostępu do internetu.

Platforma udostępnia nie tylko ebooki, choć te cieszą się coraz większą popularnością w Polsce, ale również audiobooki. Cena korzystania z aplikacji jest różna i zależna od wybranego pakietu. Najbardziej atrakcyjną i korzystną finansową opcją wydaje się abonament bez limitu z umową na 12 miesięcy. Klient zapłaci za niego zaledwie 39,99 zł. Platforma, mimo że udostępniane przez nią pozycje dostępne są już na Kindle’u, wprowadza na razie pewne ograniczenia. Mianowicie, nawet najwyższy i najdroższy pakiet pozwala na przeczytanie za pomocą tego czytnika tylko pięciu książek. Abonament daje jednocześnie dostęp do ebooków i audiobooków.

Czytnik od Legimi


Ciekawym rozwiązanie jest możliwość otrzymania, za dopłatą, dostosowanego do potrzeb platformy czytnika. Dotychczas jednak użytkownicy dostawali kiepskiej jakości urządzenia. To dlatego marka Legimi zdecydowała o wprowadzeniu do oferty możliwości korzystania z czytnika Amazon Kindle w ramach swojego abonamentu.

Technicznie Legimi nie otrzymało oczywiście aplikacji w ramach oprogramowania flagowego czytnika Amazonu, ale za to abonent jest w stanie zsynchronizować za pomocą kabla USB podpiętego z jednej strony do komputera, z drugiej do czytnika, zawartość wirtualnej półki pozycji od Legimi z pamięcią Kindle’a. W praktyce oznacza to, że aby móc przeczytać jakąś książkę na tym czytniku, należy najpierw podłączyć urządzenie do komputera, następnie, z aplikacji Legimi, przenieść książkowy zasób na urządzenie Amazonu.

Co dalej?


Legimi wciąż ulepsza swoją aplikację. Użytkownicy zarówno Kindle’a jak i platformy liczą, że w przyszłości obie firmy zwiąże się ze sobą na tyle, aby nie trzeba było dokonywać synchronizacji danych za pomocą kabla, lecz książki zakupione w ramach abonamentu bezpośrednio po transakcji znajdą się na ekranie czytnika Amazonu.

 


  • Jeśli nie chcesz, by ominął Cię kolejny wpis dotyczący atrakcyjnych promocji, polub nasz profil na FACEBOOK.
  • Podziel się informacją ze znaj

Oferta Legimi + ebooki na czytnik Kindle
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner