Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Nie przegap! Voucher na 200 zł do wydania na Allegro!
Bank Zachodni WBK rozpoczyna drugą edycję bardzo atrakcyjnej promocji konta osobistego + voucher na 200 zł na Allegro. Te pieniądze mogą być Twoje. My powiemy jak to zrobić.

2018-01-15
TRWA DO 2018-01-20
ZAKOŃCZONAJak zgarnąć kupon?

Niezbędne jest podpisanie umowy z bankiem korzystając ze strony promocji -------> LINKNa założenie Konta Jakie Chcesz masz czas do 19 stycznia. Do 26 stycznia aktywuj konto, a następnie do 10 lutego zaloguj się do BZ WBK24. I najważniejsze - nowy rachunek musi odnotować wpływ na konto w wysokości minimum 500 zł. Powinieneś również wykonać transakcje kartą lub BLIKIEM na kwotę minimum 150 zł.
Pamiętaj o zasileniu konta kwotą 500 zł i transakcji kartą lub BLIKIEM na 150 zł. Jest to niezbędne, by móc cieszyć się z dodatkowych 200 zł!

Kto poza zasięgiem oferty?

Jeśli byłeś posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BZ WBK niestety, ale nie możesz skorzystać z promocji. Mamy dobrą wiadomość dla właścicieli wyłącznie kont oszczędnościowych i walutowych - voucher na 200 zł jest w Waszym zasięgu. Zobacz regulamin promocji.

Złóż wniosek


Co zyskujesz z Kontem Jakie Chcę?

Nie zapłacisz za prowadzenie konta oraz za sms Kod. Założenie konta jest szybkie i łatwe.
0 zł za prowadzenie konta 0 zł za wypłaty w bankomatach BZ WBK 0 zł za przelewy ELIXIR
Wybierasz usługi, które w danym momencie są Ci potrzebne. Tworzysz konto dopasowane do siebie.

Podsumujmy, jak dostać voucher na 200 zł

W kilka chwil możesz stać się szczęśliwym posiadaczem dodatkowych środków. [/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]