Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na Booking

Fantastyczna oferta dla tych, którzy dużo podróżują i korzystają z booking.com. Masz okazję zyskać zwrot wydanej kwoty. Chcesz wiedzieć jak? Z kartą dla podróżnika. 

Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na Booking
2019-01-14
TRWA DO 2019-11-30
311

Twoje korzyści:

  • 4% zwrotu za płatności kartą kredytową Citibanku na booking.com,


Dla kogo oferta?


Promocja skierowana jest do nowych i już obecnych posiadaczy karty kredytowej Citi Handlowy.

Na czym polega promocja?


Karta dla podróżnika, czyli karta kredytowa Citi Simplicity to szansa na zwrot 4% kwoty transakcji z BOOKING, jeśli w czasie rezerwacji zapłacisz właśnie tą kredytówką.

Masz już kredytówkę ? Nie ma problemu, wejdź na stronę promocji i zobacz jak złapać bonus.

Nie masz karty w Citibanku? Kliknij w przycisk i złóż wniosek.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
Będąc posiadaczem karty kredytowej Citi Handlowy korzystaj z serwisu booking.com. Za płatności kredytówką otrzymasz 4% zwrotu kosztów transakcji w ciągu 60 dni.

Co oferuje Ci BOOKING?


Korzystając z tego serwisu w łatwy i przystępny sposób znajdziesz oferty noclegów na całym świecie. Serwis działa od 1996 roku i nieustannie cieszy się popularnością. Każdy znajdzie tam lokum spełniające jego oczekiwania, bo to przecież strona, która:
jest dostępna w 40 językach i jest na niej zarejestrowanych ponad 1 068 016 obiektów w 227 krajach i regionach.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJIwKarta dla podróżników? Jak to?


Dzięki karcie kredytowej Citi Simplicity zyskujesz dostęp do ponad 80 0fert rabatowych w programie Citi Specials. Są to miedzy innymi zniżki na loty czy promy, tańszy wynajem samochodu, mniejszy koszt ubezpieczenia w podróży. To wszystko po to, by poznawanie nowych miejsc było przyjemnością.
Gotów na podój świata z kartą dla podróżnika?PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
 


Najlepsza karta dla podróżników i 4% zwrotu za transakcje na Booking
4 (80%) 1 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner