Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo

Pierwszą rzeczą, o której z samego rana marzy większość z nas, jest kubek lub filiżanka z kawą. McDonald’s po raz kolejny wychodzi naprzeciw pragnieniom swoich klientów. Między 16 a 29 października 2017 roku sieć rozdaje całkowicie darmową kawę.

McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo
2017-11-24
TRWA DO 2017-11-24
ZAKOŃCZONA
To cykliczna promocja znanej na całym świecie marki. Odbywa się we wszystkich lokalach McDonald’s w kraju, z wyłączeniem restauracji znajdujących się na lotniskach w Warszawie i Gdańsku.Co należy zrobić?


Zupełnie nic. Wystarczy, że pojawimy się w jednej z restauracji sieci McDonald’s i poprosimy o darmową kawę. Ważne jest to, że nie musimy kupować niczego więcej. Warunkiem otrzymania napoju nie jest bowiem wydanie jakiejś określonej kwoty, czy też bycie stałym klientem lokalu. Na gości czeka mała biała i czarna kawa oraz cappuccino. McDonald’s przekonuje, że aromat 100% Arabiki i zastrzyk kofeiny wpływa pozytywnie na resztę dnia, a mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych ziaren pochodzi z plantacji w Ameryce Centralnej i Brazylii, które posiadają Certyfikat Rainforest Alliance. Charakterystyczna w smaku tego gatunku jest nuta kwaskowości i niespotykany nigdzie indziej zapach i konsystencja. Kawa podawana jest na miejscu, jak i na wynos. Kubkiem rozbudzającego napoju możemy raczyć się na przykład w drodze do pracy, podczas porannego spaceru po mieście lub służbowego spotkania czy konferencji.Szczegóły oferty


Akcja „Poranna kawa” obowiązuje codziennie od godziny 6:00 do 10:30, a w weekendy nieco dłużej, do 11:00. W ramach promocji nie można niestety zamówić dużej kawy i gatunków, które nie zostały zawarte na liście darmowych produktów. Regulamin przewiduje również ograniczenia dla osób, które nie ukończyły 16. roku życia. W tym wypadku napój może zostać przekazany wyłącznie za zgodą towarzyszącego im rodzica lub opiekuna. Co ważne, każdej osobie przysługuje tylko jeden kubek! Trzeba zaznaczyć, że oferta nie dotyczy kawy serwowanej w McCafe, w wyłączeniem restauracji McDonald’s, gdzie jest ona dostępna wyłącznie pod marką McCafe.Gdzie jest haczyk?


Odpowiedź może zaskoczyć wielu sceptyków: nigdzie! Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi już wielokrotnie przeprowadzała podobną akcję. Za każdym razem cieszyła się ona olbrzymim zainteresowaniem, głównie ze strony młodzieży i studentów, którzy przyzwyczaili się do przesiadywania w restauracjach McDonald’s. Jest to również dobrze przemyślany chwyt marketingowy, polegający na wyrobieniu w odbierających darmową kawę nawyku częstego korzystania z oferty sieci.    Kawa plus burger


Warto co jakiś czas sprawdzać promocyjne oferty restauracji McDonald’s. Akcja z darmową kawą jest cykliczna, ale często sieć proponuje swoim klientom inne, nieraz jednorazowe bonusy. Ostatnio osoby odwiedzające amerykański fast food miały możliwość zjedzenia darmowego burgera jalapeño. Wystarczyło aktywować w nowej aplikacji mobilnej kod promocyjny, a potem, do 15 minut, podać go przy zamówieniu w kasie.McDonald’s: poranna kawa całkowicie za darmo
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner