Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


mBank wesprze WOŚP 7 mln złotych
26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Choć liczenie nieustannie trwa, już wiadomo, że padł kolejny rekord. Dzięki ofiarności Polaków można będzie kupić wiele sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie najmłodszych. mBank włącza się w pomoc WOŚP i robi to w wielkim stylu. Czym zaskoczyli? Przyczyniłeś się do tego?

2018-01-22
TRWA DO 2018-04-01
ZAKOŃCZONA 

mBank gra z WOŚP

Dla mBanku był to pierwszy finał w roli oficjalnego partnera. Do jego zadań należała obsługa sztabów WOŚP oraz liczenie pieniędzy. Dodatkowo wyposażyli wolontariuszy w przenośne czytniki kart, a drzwi placówek były otwarte dla tych, którzy chcieliby wpłacić pieniądze na konto Orkiestry w tradycyjny sposób. Jednak najbardziej odważnym krokiem była deklaracja, że bank podwoi kwotę wpłaconą za ich pośrednictwem. Szacowano, że wpłaty wyniosą do 1 mln złotych. Hojność klientów mbanku przerosła oczekiwania wszystkich. Wpływy sięgnęły 6,7 mln złotych! Bank nie wycofał się ze sowich deklaracji i konto WOŚP zostanie zasilone kwotą 14 mln złotych. To  największa jednorazowa wpłata w historii.
Bardzo Wam dziękujemy i cieszymy się, że razem robimy coś dobrego! Ze sprzętu i aktywności ufundowanych przez WOŚP skorzystają wszyscy Polacy – dodaje prezes Cezary Stypułkowski, również wolontariusz podczas finału. 
Transakcje robione za pomocą bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej, mTransferu ze strony WOŚP czy płatność kartą u wolontariuszy wyposażonych w czytniki mnożono razy 2.

Masz już konto w mBanku?

Jeśli w przyszłym roku chciałbyś wesprzeć Orkiestrę wraz z mBankiem, już dziś załóż eKonto i twórz historię pomagania w wielkim stylu.

eKonto za 0 zł

Z kontem w mBanku nie zapłacisz za przelewy przez internet w złotówkach. Wypłaty w bankomatach od kwoty 100 zł również będą darmowe. eKonto otworzysz za 0 zł, a jego prowadzenie także nie będzie Cię kosztować. By mieć kartę pozbawioną opłat, musisz zrobić nią 5 transakcji miesięcznie. To konto pozwala Ci odbierać do 650 zł przez 5 miesięcy trwania promocji. Najważniejsze to założyć konto, np. przez ten LINK, a następnie wystarczy tylko kilka chwil: [/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]