Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Lokata Happy z promocyjnym oprocentowaniem – 4%

Ucieszy Cię oszczędzanie z Idea Bankiem. Lokata Happy to wysokie oprocentowanie bez utraty odsetek. Dobra opcja!

Lokata Happy z promocyjnym oprocentowaniem – 4%
2019-03-13

Problemem wielu lokat jest to, że albo musisz dodatkowo zakładać inne produkty bankowe albo jeśli zerwiesz ją przed czasem tracisz odsetki, a jeśli chcesz tego uniknąć, zamrażasz pieniądze na dłuższy czas. Idealnym rozwiązaniem jest Lokata Happy.


Lokata Happy - PLUSY


Nie ma ofert bez haczyków i tak jest też w tym przypadku. Plusami Lokaty Happy jest wysokie oprocentowanie, sięgające 4%.w skali roku. Nie musisz otwierać żadnych dodatkowych produktów bankowych. Kwota jaką możesz odłożyć to od 500 do 20 000 zł ulokowane na 3 miesiące.

Lokata Happy – MINUSY


Największym i chyba jedynym minusem jest to, że bank zastrzega sobie, że z tej promocyjnej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy nie mieli wcześniej żadnego produktu banku, nie składali też wniosku. Jeśli twój pesel widniej w bazie, możesz mieć trudność z zyskaniem dostępu do lokaty na promocyjnych warunkach.

Otwarcie Lokaty Happy


Chcąc założyć lokatę z oprocentowaniem 4% w skali roku, wystarczy, że skorzystasz z linku, który przekieruje Cię na stronę oferty. Tam złóż wniosek i wpłać pieniądze. Dopilnuj, żeby dane we wniosku zgadzały się z tymi, które będą widniały na przelewie z konta. W innym przypadku bank może odrzucić Twoje zgłoszenie.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
 
Lokata Happy z promocyjnym oprocentowaniem – 4%
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner