Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Korzystaj i zyskaj - 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym

Kolejna ciekawa promocja, dzięki której zdobyć możesz aż 200 zł. Korzystaj i zyskaj dzięki otwarciu Konta Optymalnego i po spełnieniu bardzo prostych warunków. Spesz się, ilość kont z bonusem ograniczona.

Korzystaj i zyskaj - 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym
2018-10-18
TRWA DO 2018-10-31
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

 • 200 zł w gotówce.


Dla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o konto, nie byli właścicielami ani współwłaścicielami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku. 

Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 18.10.2018 r. do 25.11.2018 r. lub do osiągnięcia liczby 1000 rejestracji.

Korzystaj i zyskaj - zgłoszenie w promocji


Kwota oferowana przez bank wydaje Ci się atrakcyjna? Sięgnij po nią i skorzystaj nim inni Cię ubiegną. Wystarczy, ze przejdziesz na stronę promocji i wypełnisz formularz rejestracyjny.ZAREJESTRUJ SIĘ
W formularzu zaznacz konieczne zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin. Wyślij wniosek. Teraz sprawdź czy otrzymałeś potwierdzenie rejestracji w promocji. Powinno się ono pojawić na ekranie urządzenia, z którego korzystasz oraz na mailu.

Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wniosku o konto wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Odnajdź na ekranie lub w wiadomości e-mail link promocyjny, dzięki niemu będziesz mógł otworzyć promocyjny rachunek.
Pamiętaj o podaniu identycznych danych w formularzu rejestracyjnym w promocji, jak i we wniosku o konto.

Co dalej? Czekaj na kuriera i podpisz umowę. I przejdź do realizacji warunków oferty, by cieszyć się premią. Na podpisanie umowy masz czas do 12.12.2018 r.

Korzystaj i zyskaj - jak są przyznawane bonusy?


Łączna suma bonusów wynosi 200 zł. Zyskujesz je w kilku etapach.

I nagroda


Pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz za:

 • założenie konta,

 • aktywację aplikacji GoMobile.

 • wykonanie minimum 3  przelewów wykorzystując do tego bankowość elektroniczną (Pl@net lub GOmobile),

 • otrzymanie wpływu na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł.


Warunki od drugiego do 4 punktu musisz spełnić zarówno w grudniu 2018 r., jak i styczniu 2019 r.

Informację o przyznaniu premii dostaniesz na maila do 15.02.2019 r., a wpłynie ona na Twoje konto do 28.02.2019 r.
WAŻNE: Pamiętaj o uzupełnieniu danych w promocji. Na maila po przyznaniu nagrody nr 1 dostaniesz link, który przekieruje Cię na bezpieczną stronę, gdzie będziesz poproszony o wpisanie Twojego numeru Konta Optymalnego, co pozwoli na wypłatę premii. Masz na to czas do 25.02.2019 r.

II nagroda


Druga nagroda również wyniesie 100 zł, a otrzymasz te pieniądze spełniając warunki konieczne do otrzymania pierwszej nagrody, plus:

 • wykonaj minimum 3 przelewy środków z rachunku osobistego za pośrednictwem bankowości elektronicznej (Pl@net lub GOmobile),

 • zapewnił wpływ na konto na łączną kwotę minimum 1000 zł.


Takie same czynności wykonaj w  lutym 2019 r. i marcu 2019 r. Informacje o przyznaniu bonusu dostaniesz do 19.04.2019 r., a premia trafi na konto do 30.04.2019 r.

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane kartą, polegające na
dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo, z wyłączeniem transakcji BLIK i transakcji o Kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

 • 6012, określający instytucje finansowe,

 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Wpływy na konto to każde wpływ na rachunek osobisty, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:

 • innych rachunków, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas,

 • rachunków kredytowych służących do obsługi Twoich kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank,

 • rachunków prowadzonych na Twoją rzecz w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima,

 • wpłat gotówkowych.
ZAREJESTRUJ SIĘ
Jeśli chciałbyś zyskać więcej, te oferty BGZ BNP PARIBAS mogą Cię zainteresować:OFERTY DLA MŁODYCH:Korzystaj i zyskaj – 200 zł za aktywność z Kontem Optymalnym
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner