Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Korzyści dla Młodych od PKO Banku Polskiego
Jesteś młody i cenisz sobie niezależność? Chcesz wkroczyć w dorosły świat finansów i jeszcze na tym zarobić? Masz dar przekonywania? Odpowiedz TAK, a ja przedstawię Ci korzyści dla Młodych od PKO Banku Polskiego.

2018-02-26
TRWA DO 2018-03-31
ZAKOŃCZONAPKO Konto dla Młodych

Masz między 18, a 26 lat i jeszcze nie założyłeś własnego konta bankowego? Jeśli tak to nie zwlekaj i otwórz konto w PKO Banku Polskim. Miej bank zawsze pod ręką, bo w telefonie i zgarnij dla siebie kilka bonusów.
  • 0 zł za kartę (minimum 5 płatnościach miesięcznie, inaczej opłata w wysokości 5 zł).
  • 0 zł za pakiet 5 SMS-ów w ramach usługi Powiadomienia SMS (dzięki niej będziesz na bieżąco z tym, co się dzieje  na Twoim koncie).
  • 0 zł za krajowe standardowe przelewy przez internet i aplikację mobilną IKO
  • Debet na koncie do 500 zł przez 30 dni (zyskasz pieniądze na nieplanowane wydatki)
  • Dostęp przez serwis internetowy i aplikację mobilną do Twojego konta.
  • Atrakcyjne zniżki i promocje znajdziesz na stronie banku.
  • Usługa automatycznego oszczędzania na różne sposoby.


Wypełnij wniosek


Inne korzyści dla Młodych

Warto założyć rachunek w PKO, bo zyskujesz dodatkową nagrodę 100 zł, które wydasz na Allegro na co tylko chcesz. Nowa gra, książka, a może sprzęt sportowy czy ciuchy. Na co wydasz swoją premię?

Jak zyskać 100 zł 

Każdy, kto nie maił rachunku w PKO Banku Polskim między 1.01.-31.12.2017 r. może skorzystać z oferty. Wystarczy, że wypełnisz formularz i otworzysz konto razem z kartą. Pamiętaj o wyrażeniu zgód marketingowych. Możesz z nich zrezygnować, ale dopiero po otrzymaniu nagrody. Jeśli zrobisz to wcześniej – bank nie przyzna Ci kuponu. Zgłoś również chęć udziału w promocji ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ [fusion_popover title="SPRAWDŹ" content="szczegóły promocji" trigger="hover" placement="default" class="" id="" title_bg_color="" content_bg_color="" bordercolor="#00bcd4" textcolor=""] [/fusion_popover] Oferta jest aktywna od 19 lutego 2018 r. do 30.03.2018 r. lub do wyczerpania voucherów, których ilość bank przewidział na 3500 sztuk. Jeśli zainteresowanie będzie bardzo duże, PKO Bank Polski zapowiedział, że może zwiększyć ilość kart podarunkowych dla Młodych. Nagroda w wysokości 100 zł trafi do osób, które spełnią warunki promocji. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz elektroniczny kod. O kolejności przyznawania nagród, decyduje kolejność kompletnych zgłoszeń. Warto się spieszyć. Premie przyznawane będą w dwóch turach:
  1. do 16 marca, Ci którzy spełnią warunki promocji do 9 marca,
  2. po zakończeniu promocji, od 20 kwietnia, Ci którzy spełnią warunki promocji do 9 marca.
Karta podarunkowa o wartości 100 zł do wydania na Allegro ważna jest do 31 października 2018 r.

Korzyści dla Młodych za polecenia

Ci którzy mają żyłkę przedsiębiorcy, mogą zyskać jeszcze więcej. Pochwal się Kontem dla Młodych znajomym i za każde skuteczne polecenie zgodne z warunkami programu Mam PKO zyskasz dodatkowe 100 zł. Poza tym wchodzisz do gry o nawet 3000 zł. Pomyśl, na co wydałbyś takie pieniądze? Oferta PKO Banku Polskiego skierowana do Młodych jest bardzo fajna, bo dzięki niej masz szansę sporo zyskać. Załóż swoje pierwsze konto już dziś i ciesz się bonusami. [fusion_separator style_type="none" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" sep_color="" top_margin="20px" bottom_margin="20px" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" /] [fusion_separator style_type="none" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" sep_color="" top_margin="20px" bottom_margin="20px" border_size="" icon="" icon_circle="" icon_circle_color="" width="" alignment="center" /]

Wypełnij wniosek