Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Konto na miarę Twoich potrzeb i 320 zł premii

Konto na miarę możesz uszyć teraz z Bankiem BGŻ BNP Paribas. To niepowtarzalna okazja, żeby zdobyć dzięki temu rachunkowi aż 320 zł. To rekordowo dużo. 

Konto na miarę Twoich potrzeb i 320 zł premii
2019-02-09
TRWA DO 2019-02-28
17

Twoje korzyści:

  • 50 zł za otwarcie rachunku,

  • 9 x po 2-10 zł = nawet 270 zł.


Czas trwania promocji


Oferta ważna od 1.02.2019 r. do 28.02.2019 r. lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych kont.

Łap promocję!Dla kogo promocja?


Bank kieruję promocję do osób, które na 24 miesiące przed podpisaniem umowy o konto nie były wcześniej posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego a BGŻ BNP Paribas i Raiffeisen Polbank.

Jak uszyć sobie Konto na miarę


Przede wszystkim zarejestruj się w promocji podając wymagane dane oraz zaznaczając niezbędne zgody i oświadczenia. Dzięki czemu zyskasz link, który pozwoli Ci założyć konto osobiste w BGŻ BNP Paribas.

W czasie, kiedy promocja jest aktywna, wykorzystując uzyskany przy rejestracji link, wypełnij wniosek o konto razem z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Podane przez Ciebie dane muszą być zgodne z tymi z formularza rejestracyjnego w promocji.

Na podpisanie umowy masz czas do 21.03.2019 r.

320 zł z Kontem na miarę


I nagroda – 50 zł


50 zł będzie Twoje właśnie za otwarcie nowego rachunku oraz aktywację aplikacji mobilnej GO mobile do 31.03.2019 r.

Nagrody od 2-10 – 270 zł


Kolejny etap to premiowanie transakcji bezgotówkowych. 3% z każdej tego typu operacji, ale nie więcej niż 30 zł trafi z powrotem na Twój rachunek. I tak przez 9 miesięcy (kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień). Co ważne, w tym okresie zrób minimum 3 przelewy z wykorzystaniem aplikacji GOmobile. Jeśli w którymś z miesięcy objętych promocją nie udałoby Ci się zrealizować warunków – nic się nie martw, nie tracisz szansy na nagrody w kolejnych miesiącach.

Transakcje bezgotówkowe to dla banku operacja bezgotówkowe wykonane przy użyciu karty, dzięki której zapłacisz za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty (np. transakcje
internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe). Pamiętaj jednak, że z promocji wyłączone są płatnosci BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o Kodach MCC.
Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
- 6012, określający instytucje finansowe,
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.Łap promocję!Wypłata nagrody w ofercie Konto na miarę


O tym, że premia jest Twoja dowiesz się z maila. Harmonogram wygląda następująco:

a) 17 kwietnia 2019 r. informacja o pierwszej nagrodzie – 50 zł,

b) 16 lipca 2019 r. informacja o zdobyciu nagród od 2 do 4 – maksymalnie 90 zł,

c) 16 października 2019 r. informacja o zdobyciu nagród od 5 do 7 - maksymalnie 90 zł,

d) 15 stycznia 2020 r. informacja o zdobyciu nagród od 8 do 10 - maksymalnie 90 zł.

Nagrody zasilą Twój rachunek do ostatniego dnia miesiąca, w którym zostałeś poinformowany o ich zyskaniu.
PRZYKŁAD: masz na mailu do 17.04.2019 r. informację o zdobyciu pierwszej nagrody, a jej wypłata nastąpi do 30.04.2019 r.

Ostatnie kroki i bonusy Twoje


Do 17. kwietnia na twoim mailu pojawi się również wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem, które pozwolą Ci się zalogować na bezpiecznej stronie, a tam uzupełnisz dane o numer nowego konta osobistego otwartego w promocji. Na nie właśnie wpłyną zdobyte bonusy pieniężne – aż 320 zł.

400 zł do wydania na Allegro


To nie koniec dobrych ofert od Banku BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo masz okazję na zdobycie jeszcze 400 zł do wydania na Allegro. Sprawdź szczegóły i wzbogać się o blisko 720 zł.

Łap promocję!Jak to zrobić?
KROK 1
Zarejestruj się w promocji do 28.02.2019 r.
KROK 2
Złóż wniosek o konto i podpisz umowę 21.03.2019 r.
KROK 3
Płać kartą i wykonuj transakcję z GOmobile.
KROK 4
Czekaj na wypłatę premii.


Konto na miarę Twoich potrzeb i 320 zł premii
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner