Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Konto mBiznes i 100 zł zwrotu za przelew do ZUS
mBiznes to oferta skierowana do właścicieli firm. mBank kusi nowych klientów bonusem za otwarcie tego własnie rachunku. Co można zyskać?

2018-01-08
TRWA DO 2018-04-01
ZAKOŃCZONAmBiznes - radość dobrego konta

Najlepszy bank dla firm to zdaniem Forbsa właśnie mBank. Na uwagę zasługuje oferta mBiznes Konto Standard, dzięki której masz gwarancję braku opłat za najważniejsze usługi przez 24 miesiące.

Nie zapłacisz za:

  • otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • internetowe przelewy krajowe w PLN (Eliksir),
  • wypłatę gotówki z bankomatów Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A.,
  • wpłaty w wpłatomatach mBanku i Euronetu,
  • kartę debetową.
   

100 zł wraca do Ciebie!

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub jesteś wspólnikiem spółki cywilnej, jawnej, partnerskiej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacji, stowarzyszenia rejestrowanego, spółdzielni. Dodatkowo nie posiadałeś aktywnego bieżącego rachunku firmowego w mBanku dla Twojego numeru NIP do dnia 26.12.2017 r. Po spełnieniu kilku warunków, czeka na Ciebie zwrot 100 zł za pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimalną 250 zł.

Ciesz się z gwarancji braku opłat za najważniejsze usługi przez 24 miesiące.

Warunki promocji

[/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]