Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Konto Jakże Osobiste z premią - 100 zł w gotówce

Konto Jakże Osobiste poleca się zarówno tym, którzy nie lubią przepłacać za prowadzenie rachunku, jak i studentom, którzy to konto mają za 0 zł. Ale przede wszystkim - 100 zł może wpaść Ci do portfela. 

Konto Jakże Osobiste z premią - 100 zł w gotówce
2018-12-03
TRWA DO 2018-12-31
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

 • 100 zł w gotówce za otwarcie konta.


Czas trwania promocji


Oferta jest ważna od 30.11.2018 r. do 31.12.2018 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ W PROMOCJIKonto Jakże Osobiste – jak je otworzyć?


Przejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek, podaj swój adres e-mail oraz wyraź konieczne zgody marketingowe oraz zaznacz, że zapoznałeś się i akceptujesz oświadczenie. Wyślij formularz.

Na podany adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny. Po kliknięciu w niego przejdziesz do składania wniosku o konto razem z kartą. Podaj w nim konieczne dane, a po przesłaniu go oczekuj telefonu konsultanta z banku, który poinformuje Cię, jak będzie wyglądał dalszy proces.

Na podpisanie umowy masz czas do 30 dni.

Konto otwarte. Teraz czas na spełnienie kolejnych warunków, które pozwolą Ci zdobyć premię.

Konto Jakże Osobistenagroda, warunki do spełnienia


Do 60 dni od otwarcia Konta Jakże Osobistego zapewnij wpływ na Twój nowy rachunek o łącznej sumie minimum 1000 zł, a dodatkowo zrób co najmniej trzy płatności bezgotówkowe, tzn. transakcje kartą debetową do Konta lub Blikiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet, które zostaną zaksięgowane przez bank na koncie
Wykluczone są transakcje o następujących kodach MCC:

 • 7995 - kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

 • 8999] - profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

 • 4111 - m.in. usługi transportowe,

 • 6012 - instytucje finansowe,

 • 6211- brokerzy ubezpieczeniowi,

 • 6051 - przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

 • 4829 - internetowe przekazy pieniężne,

 • 4900 - narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.Kiedy otrzymasz informację o przyznaniu bonusu, do 5 dni musisz uzupełnić dane na stronie promocji. Dowiesz się o tym najpóźniej do 30.04.2019 r. dzięki wiadomości, która dostaniesz na e-mail podany przy rejestracji.

Dane do uzupełnienia to:

 • nazwa Uczestnika promocji,

 • numer aktywnego Konta Jakże Osobistego w Alior Banku założonego w promocji.
ZAREJESTRUJ SIĘ W PROMOCJIDla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie byli właścicielami konta w Alior Banku, Kantorze Walutowym w Alior Banku, a także nie posiadali Karty Kibica Alior Banku do dnia 15.11.2018 r. Karencja wynosi 2 lata od tej daty.

Konto Jakże Osobiste 


Docenisz je za elastyczność i możliwość zmian,  w zależności od Twoich bieżących potrzeb. Nie zapłacisz  za prowadzenie konta, jeśli masz mniej niż 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies. 0 zł za kartę debetową jest wtedy, gdy wykonasz transakcje bezgotówkowe co miesiąc na minimum 300 zł.  Dodatkowo masz mobilny dostęp do konta i płatności BLIK, HCG, Google Pay.

 

Jak to zrobić?
KROK 1
Zarejestruj się w promocji.
KROK 2
Wypełnij wniosek o konto i kartę. Podpisz umowę.
KROK 3
Spełnij warunki aktywności na koncie.
KROK 4
Czekaj na wypłatę premii do 30.04.2019 r.


Konto Jakże Osobiste z premią – 100 zł w gotówce
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner