Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Konto 360° z koszykiem korzyści
Niezależnie czy słońce, czy deszcz z Kontem 360° i aplikacją Na każdą pogodę od Millenium Banku możemy się nieźle obłowić. Jakie atrakcyjne prezenty na nas czekają? 

2018-01-12
TRWA DO 2018-05-17
ZAKOŃCZONAKonto 360°, czyli jakie?

Dla tych, którzy spełnią kilka warunków to konto może być pozbawione wielu opłat. Nie zapłacimy np. za prowadzenie konta, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów, jeśli jesteśmy aktywnym użytkownikiem konta, tzn. mamy na nie wpływ minimum 1000 zł miesięcznie. Musisz pamiętać przynajmniej raz w miesiącu zapłacić kartą przypisana do konta lub BLIKIEM. Darmowe są przelewy krajowe w złotówkach poprzez aplikację i Millenecie. Nie zapłacisz także za przelewy na e-mail oraz telefon. 0 zł wynoszą opłaty za polecenia zapłaty i zlecenia stałe.
0 zł za prowadzenie konta, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów, jeśli aktywnie korzystasz z konta osobistego, czyli przelewasz na nie swój dochód (min. 1000zł wpływów zewnętrznych miesięcznie) i płacisz min. raz w miesiącu kartą do konta lub BLIKIEM 0 zł za przelewy krajowe w złotych w Millenecie i aplikacji mobilnej 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon 0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty

Aplikacja Na każdą pogodę

Bank Millenium do Konta 360° oferuje również darmową aplikację mobilną, dzięki której:
  • z łatwością kupisz bilet lub opłacisz parking,
  • masz możliwość wzięcia pożyczki bez zbędnych formalności,
  • zapłacisz telefonem,
  • wykupisz OC.

Pomocny Pakiet Bardzo Pomocny

Bank Millenium wspiera swoich klientów w trudnych sytuacjach dając im możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia do konta. Pierwsze 12 miesięcy jest darmowych w przeciągu których masz możliwość skorzystania z 7 interwencji fachowców. Usługa ta została podzielona na 3 pakiety: Pomoc domowa, Pomoc medyczna i Pomoc IT.

Lubię to polecam, czyli dodatkowo zyskujesz 

To nie koniec atrakcji. Po otwarciu konta warto dołączyć do programu Lubię to polecam, dzięki czemu Ty i Twoi znajomi macie szansę zdobyć:
  • bilety do kina,
  • bon do empik.com,
  • premię na zakupy,
  • promocyjną lokatę.
Wystarczy zachęcać znajomych, którzy założyli konto, do płacenia telefonem lub BLIKIEM. Czy oferta wydaje Ci się interesująca? Jeśli tak, możesz zakładać konto.

Jak otworzyć konto 360°

Żeby otworzyć rachunek osobisty w Millenium, wystarczą 2 kroki. [/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]