Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Konto 360° i 100 zł w gotówce + 250 zł na fly.pl
Coraz bliżej matura. Odliczasz już czas? Zrobiłeś już kolejny krok w dorosłość i założyłeś swoje pierwsze konto osobiste? A może matura i studia to już wspomnienie, ale szukasz oferty dla siebie z ciekawymi bonusami? Konto 360°, to może Ci się spodobać. 

2018-03-04
TRWA DO 2018-03-29
ZAKOŃCZONABank Millenium chce zbawić do siebie nowych klientów dzięki najnowszej promocji Zgarnij Premię. Nagrodą główną jest 100 zł, ale to nie wszystko - dodatkowo zyskasz 250 zł na FLY. 

Konto 360° - koszty

Konto 360°, kartę debetową czy wypłaty z bankomatów możesz mieć za 0 zł, wystarczy zapewnić na mim odpowiednie wpływy oraz 1 płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu. Jeśli masz 18-26 lat, będzie to 500 zł, a od tych, którzy mają 26+ wymaga się wpływu w wysokości 1000 zł. Wypłata z bankomatu w obcej walucie przeliczane są na złotówki, a to wiąże się z dodatkową marżą  Korzystając z bankomatów za granicą, pamiętaj, że tamtejszy bank może naliczyć Ci dodatkowe opłaty, niezależne od Banku Millenium.

ZAKOŃCZONA


 

Zgarnij premię zakładając Konto 360

Bank przygotował dla Ciebie aż DWA BONUSY. Jeśli nie jesteś właścicielem, współwłaścicielem lub pełnomocnikiem produktu w Millenium Banku, do 28 marca 2018 r. zarejestruj się n Przekazanie Twojego maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Dalej wyraź zgody marketingowe, nie wycofuj ich do 14 lipca 2018 r., by nie utracić swojej szansy na premię. Teraz, na Twoją skrzynkę mailową przyjdzie link aktywacyjny. On przekieruje Cię do formularza, który powinieneś poprawnie wypełnić i odesłać do banku. W ten sposób złożysz wniosek o Konto 360. W tym przypadku także pamiętaj o zgodach marketingowych, które musza być ważne do 17 lipca 2018 r. Na złożenie wniosku masz czas do 28 marca 2018 r. Czas na podpisanie umowy mija 4 kwietnia 2018 r.

Dodatkowe warunki

Założenie rachunku to nie wszystko. Kiedy będziesz już miał Konto 360° musisz zapłacić minimum raz w miesiącu przypisaną do niego kartą lub Blikiem oraz zapewnić na nim wpływ rzędu 1000 zł, jeśli masz więcej niż 26 lat, a 500 zł, jeśli masz 18-26 lat. Pamiętaj o tym przez kolejne dwa miesiące (tj. kwiecień, maj).

Przyznanie nagrody

O przyznanej premii zostaniesz poinformowany najpóźniej do 30 czerwca 2018 r. za pośrednictwem maila. Do tego czasu musisz mieć aktywne konto, by stać się szczęśliwym posiadaczem 100 zł w gotówce i vouchera na FLY.

ZAKOŃCZONA