Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Kobiece konto z nagrodami
Kobiece konto z nagrodami oferuje Bank Zachodni WBK. Czy to konto powinno zainteresować Panie? Zobaczymy.

2018-03-12
TRWA DO 2018-03-31
ZAKOŃCZONAKonto Jakie Chcę, czyli to Ty decydujesz

Według banku Konto Jakie Chcesz to nowoczesny rachunek osobiste, który powinno zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dzięki innowacyjnej ofercie Twoje konto jest zmienne, w zależności od Twoich bieżących potrzeb. W przypadku Konta Jakie Chcę  nie zapłacisz za jego prowadzenie, za wypłaty w bankomatach BZ WBK oraz za przelewy ELIXIR. Dodatkowo możesz taniej podróżować, skuteczniej oszczędzać, płacić mniej za rachunki czy kupować w korzystniejszych cenach albo taniej wypłacać gotówkę za granicą. To kilka opcji, z których możesz skomponować swoje idealne konto z nagrodami, które przecież też czekają.

Kobiece konto z nagrodami

Bank Zachodni ma atrakcyjną propozycje dla Pań. Wystarczy chwila, by otrzymać dodatkowe nagrody. Te kobiety, które zdecydują się otworzyć Konto Jakie Chcę do 30.03.2018 r. mają szansę na otrzymanie voucherów o wartości 50 zł i 100 zł do sklepów jubilerskich Ania Kruk.

Dla kogo promocja?

Nagrody są dla tych osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie były posiadaczami konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK.

Przebieg promocji i zasady

Jeśli lubisz zakupy biżuteryjne, a nie chciałabyś nadszarpywać domowego budżetu, załóż Konto Jakie Chcę i odbierz nagrody. Otrzymane vouchery zamień na wyśnione kolczyki, celebrytkę czy inną błyskotkę. Podaruj sobie odrobinę luksusu. Na pewno Ci się należy. Żeby dostać dostać bonusowy kupon musisz do 30.03.2018 r. zawrzeć umowę z bankiem, dzięki której otworzysz konto osobiste razem z kartą.

Nagroda nr 1 - 50 zł dla Ciebie

W trakcie składania wniosku wyraź zgody marketingowe: na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym. I to już wszystko! I nagroda jest Twoja - masz 50 zł na zakupy pięknej biżuterii od Ani Kruk.

Nagroda nr 2 - 100 zł dla Ciebie

Kiedy otrzymasz pierwszy bon, od drugiego dzieli Cię mały kroczek. Zrób transakcję na kwotę minimum 150 zł najpóźniej do 20.04.2018 r. Blikiem lub kartą. Zrobione? Jeśli tak to voucher na 100 zł również trafi do Ciebie.

Gdzie te nagrody?

Vouchery otrzymasz na maila najpóźniej do 20.05.2018 r. Z promocji możesz skorzystać raz. Kupony promocyjne są ważne do 30.11.2018 r. Mam nadzieję, że konto z nagrodami jest dla Ciebie i zyskasz elastyczny rachunek dopasowujący się do Twoich potrzeb oraz vouchery. Co chciałabyś kupić? PROMOCJA ZAKOŃCZONA Zainteresowana? Nie czekaj dłużej. Załóż konto już teraz, a w miedzy czasie wyszukaj idealny dla Ciebie upominek.