Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Z kartą możesz więcej - łap 200 zł od Millenium

Masz konto w Banku Millenium? To świetnie się składa, bo dzięki temu możesz dodatkowo zdobyć 200 zł za podpisanie umowy o kartę kredytową, a jak głosi promocja Z kartą możesz więcej. Sprawdź to sam. 

Z kartą możesz więcej - łap 200 zł od Millenium
2019-01-05
TRWA DO 2019-01-14
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

 • rok korzystanie z karty bez opłat,

 • 200 zł w gotówce.


Dla kogo promocja?


Z promocji mogą skorzystać te osoby, które od 1.01.2018 r. nie posiadały głównej karty kredytowej Banku MilleniumPRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJICzas trwania promocji


Oferta jest ważna od 2.01.2019 r. do 28.02.2019 r. lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych kart.

Krok pierwszy - złożenie wniosku o kartę w promocji Z kartą możesz więcej


Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o kartę:

 • Millenium Visa Impresja,

 • Millenium Mastercard Impresja,

 • Millennium Visa Alfa,

 • Millennium Visa,

 • Millennium MasterCard,

 • WWF Millennium MasterCard,

 • Piotr i Paweł Millennium MasterCard,

 • Millennium Visa Gold,

 • Millennium MasterCard Gold,

 • Millennium Visa Platinum,


za pośrednictwem bankowości internetowej. To w uprzywilejowanej pozycji stawia osoby, które są już właścicielami konta, bo mogą z promocji skorzystać od razu.

Jeśli oferta ta wydaje Ci się korzystna możesz oczywiście złożyć wniosek o nowy rachunek, jednak zastanów się czy nie warto poczekać, bo często Bank Millenium promuje nowych klientów kont osobistych bardzo atrakcyjnymi bonusami.Po wypełnieniu wniosku z wykorzystaniem bankowości internetowej lub mobilnej (opcja ta nie będzie dostępna dla wszystkich, musisz mieć udostępnioną dedykowaną ofertę karty za pośrednictwem tego kanału) i podpisaniu umowy o kartę,

Twoja nowa karta kredytowa przez kolejne 12 miesięcy kalendarzowych będzie darmowa, jeśli w każdym z tych miesięcy dokonasz minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą.

Jak otrzymać 200 zł nagrody dodatkowej?


W promocji Z kartą kredytową możesz więcej Twój portfel powiększy się o 200 zł pod warunkiem, że do końca 2 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu wydaniu karty kredytowej wykonasz nią transakcję bezgotówkowe (w tym BLIKIEM) o łącznej wartości 200 zł w każdym z tych okresów.
PRZYKŁAD: Otrzymujesz kartę w styczniu 2019 r. Pierwsze 200 zł powinieneś wydać w lutych 2019 r., a kolejne w marcu 2019 r.

Wypłata nagrody


Wypłaty bonusu możesz się spodziewać do 31.05.2019 r. Pamiętaj, że będzie to miało miejsce tylko wtedy, jeśli dalej będziesz właścicielem karty, o którą wnioskowałeś.PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI
Z kartą możesz więcej – łap 200 zł od Millenium
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner