Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina

Internetowykantor oferuje bilety do Multikina za wymianę walut w serwisie. Skorzystaj z akcji i wybierz się za darmo na film, który od dawna chciałeś/chciałaś zobaczyć.

Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina
2018-10-24
TRWA DO 2018-11-25
ZAKOŃCZONA

Twoje korzyści:

  • darmowy bilet do Multikina


Dla kogo promocja?


Uczestnikiem akcji może być każdy, kto jest nowym użytkownikiem serwisu.

Czas trwania promocji?


Akcja trwa od 18.10.2018 r. do 25.11.2018 r.

Wymień walutę i odbierz bilet do Multikina - warunki do spełnienia


W czasie trwania promocji zarejestruj swoje konto użytkownika w serwisie za pomocą formularza rejestracyjnego na specjalnej stronie www.internetowykantor.pl/multikino. Wymień przez Internetowykantor, kiedy akcja jest aktywna, na zasadzie zakup/sprzedaż minimum 400 jednostek walut USD/EUR/GBP/CHF.

Przyznanie nagrody


Nagroda będzie w postaci kodu wysłanego na adres e-mail wpisany w formularzu rejestracyjnym. Można go wymienić na bilety w kasach Multikina na filmy 2D, Na seans wybierz się od poniedziałku do niedzieli w całej Polsce, do wykorzystania do 23.12.2018 r. Jeden kod może zostać wykorzystany na 1 bilet. Jeśli miałbyś ochotę na miejsce VIP masz szansę zamienić kod i dopłacić różnicę.

Liczba nagród jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk.

***

Kinomaniacy mają okazję na łatwe zyskanie darmowego biletu. Zbliża się okres wakacyjny i warto pomyśleć o wymianie już dziś. 

 

 


Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina
Zagłosuj


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner