Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Internetowykantor rozdaje bilety do Multikina
Internetowykantor oferuje bilety do Multikina za wymianę walut w serwisie. Skorzystaj z akcji i wybierz się za darmo na film, który od dawna chciałeś/chciałaś zobaczyć.

2018-10-24
TRWA DO 2018-11-25
10

Twoje korzyści:

  • darmowy bilet do Multikina


Dla kogo promocja?


Uczestnikiem akcji może być każdy, kto jest nowym użytkownikiem serwisu.

Czas trwania promocji?


Akcja trwa od 18.10.2018 r. do 25.11.2018 r.

Wymień walutę i odbierz bilet do Multikina - warunki do spełnienia


W czasie trwania promocji zarejestruj swoje konto użytkownika w serwisie za pomocą formularza rejestracyjnego na specjalnej stronie www.internetowykantor.pl/multikino. Wymień przez Internetowykantor, kiedy akcja jest aktywna, na zasadzie zakup/sprzedaż minimum 400 jednostek walut USD/EUR/GBP/CHF.

Przyznanie nagrody


Nagroda będzie w postaci kodu wysłanego na adres e-mail wpisany w formularzu rejestracyjnym. Można go wymienić na bilety w kasach Multikina na filmy 2D, Na seans wybierz się od poniedziałku do niedzieli w całej Polsce, do wykorzystania do 23.12.2018 r. Jeden kod może zostać wykorzystany na 1 bilet. Jeśli miałbyś ochotę na miejsce VIP masz szansę zamienić kod i dopłacić różnicę.

Liczba nagród jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk.

***

Kinomaniacy mają okazję na łatwe zyskanie darmowego biletu. Zbliża się okres wakacyjny i warto pomyśleć o wymianie już dziś.