Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
eKonto z premią i 140 zł w prezencie

Nowi Klienci mBanku mogą załapać się na eKonto z premią. 140 zł w prezencie czeka na każdego, kto zechce być właścicielem nowego rachunku. 

eKonto z premią i 140 zł w prezencie
2019-01-14
TRWA DO 2019-02-14
22

Twoje korzyści:

  • 100 zł za szybki wpływ pieniędzy na konto,

  • 40 zł za transakcje.


Dla kogo promocja?


Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy od 1.01.2017 r. nie była lub nie jest właścicielem lub współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.ZŁÓŻ WNIOSEKCzas trwania promocji


Oferta jest ważna od 13.12.2018 r. do 14.02.2019 r. 

eKonto z premią - warunki do spełnienia


Każdy lubi mieć dodatkowe pieniądze. W promocji mBanku mogą wpaść do Twojego portfela aż 140 zł. Złóż wniosek o zawarcie eKonta z taryfą standard lub plus oraz kartą debetową.

We wniosku zaakceptuj niezbędne zgody marketingowe oraz oświadczenie:
1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią – III edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.
2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią – III edycja”.

Ostatecznie zawrzyj umowę o konto oraz kartę. Kiedy jesteś już właścicielem konta, możesz postarać się o zdobycie nagród.

Nagrody w promocji eKonto z premią - jak je zdobyć?


Bonus za szybką wpłatę na konto - 100 zł 


100 zł za szybki wpływ na nowy rachunek będzie Twój, jeśli zasilisz go jednorazowo do 7 dni od podpisania umowy kwotą minimum 1000 zł. Poza tym musisz wykonać kartą i/lub BLIK przynajmniej 5 transakcji do końca kolejnego miesiąca od otwarcia konta. Kwota tych płatności jest dowolna. Oczywiście transakcje nie mogą być anulowane.ZŁÓŻ WNIOSEK40 zł bonusu za transakcje


Także w tym przypadku w kolejnym miesiącu powinieneś zasilić konto kwotą 1000 zł, ale nie musi to być jednorazowy wpływ, a także wykonaj 5 płatności kartą promocyjna i/lub BLIK na dowolną kwotę. Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na 40 zł.

Kiedy wypłata nagrody?


Premię za szybki wpływ wypłacamy w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki
określone w części „VII. Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać nagrodę?”. (np. jeżeli premię
naliczyliśmy za styczeń, to jej wypłaty Bank dokona do końca lutego).
3. Premię za transakcję naliczymy po upływie drugiego pełnego miesiąca licząc od tego, w którym
przystąpiłeś do Promocji (np. jeżeli przystąpiłeś do Promocji w połowie grudnia, to już od lutego będziesz
dokonywać transakcji, które będą stanowić podstawę do naliczenia; pierwsze naliczenie premii nastąpi za
luty), pod warunkiem, że spełniłeś warunki określone w części „VII. Jakie warunki należy spełnić, aby
otrzymać nagrodę?”.


Premię za szybki wpływ bank wypłaci Ci w kolejnym miesiącu kalendarzowym, który nastąpi po miesiącu spełnienia warunków opisanych w regulaminie.
PRZYKŁAD: Podpisałeś umowę w styczniu, do 7 dni wykonałeś wpłatę 1000 zł. Bonus trafi do Ciebie do końca lutego.

Dodatkowe 40 zł za transakcję naliczone zostaną po upływie drugiego pełnego miesiąca od tego, w którym przystąpiłeś do promocji.
PRZYKŁAD: Podpisałeś umowę w styczniu. Transakcję premiowane będą naliczane od marca.

eKonto opinia


Chcesz dowiedzieć się więcej o eKoncie, sprawdź szczegółowe informacje o koncie.SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
 

Jak to zrobić?
KROK 1
Załóż eKonto do 14.02.2019 r.
KROK 2
Wpłać do 7 dni od otwarcia rachunku 1000 zł.
KROK 3
Wykonuj transakcje kartą, telefonem lub BLIKiem.
KROK 4
GOTOWE!


eKonto z premią i 140 zł w prezencie
4 (80%) 2 głosów


Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner
Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner

Wujek Sknerus Banner