Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.


OSTATNI DZWONEK


Do 100 zł miesięcznie zwrotu za paliwo dla firm
Alior Bank ma świetną ofertę dla nowych klientów. Każdy kto otworzy Rachunek Partner ma możliwość wzięcia udziału w promocji, w której bank gwarantuje cenę za paliwo na poziomie 3,90 zł za litr. Jeśli zapłacimy więcej, otrzymamy zwrot nadwyżki, nawet do 100 zł miesięcznie!

2018-01-18
TRWA DO 2018-12-31
69Warunki, jakie należy spełnić nie są trudne. Premia jest więc na wyciągnięcie ręki. Należy jednak pamiętać o zachowaniu terminów realizacji poszczególnych etapów oraz dokładnie wczytać się w regulamin promocji. My zrobiliśmy to jednak za Ciebie, a poniższym tekstem postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się pytania.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci Alior Banku. Promocja „Cashback dla przedsiębiorców” jest skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą (w tym wspólników spółki cywilnej, jawnej lub partnerskiej). Bank nie określił w regulaminie promocji okresu jej trwania. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w promocji, pozostaje założyć firmowych rachunków Alior Banku – Konto Partner albo Rachunek Bezpieczny. Dodatkowo, trzeba złożyć wniosek o wydanie karty debetowej do konta.
      RACHUNEK PARTNER
  • 0 zł za rachunek - wystarczy z niego aktywnie korzystać,
  • 0 zł za kartę Mastercard® Debit Commercial,
  • 0 zł za przelewy internetowe Elixir,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku.

100 zł zwrotu za transakcje

Promocja polega na tym, że Alior Bank gwarantuje nam cenę za litr paliwa na poziomie 3,90 zł. Płatności musimy wykonać kartą. Bank po zakończeniu miesiąca kalendarzowego sumuje wszelkie operacje, dzieli łączną kwotę przez średnią cenę litra paliwa obliczaną na podstawie danych Polskiej Izby Paliw Płynnych, a następnie ustala, ile litrów i za jaką kwotę kupiliśmy. Zwrot dotyczy różnicy między gwarantowaną, a realną ceną. Dla przykładu, płacimy na stacji 300 zł miesięcznie, przy średniej cenie wg PIPP na poziomie 4,50 zł za litr. Z tych danych wyjdzie, że zatankowaliśmy około 67 litrów. Teraz wystarczy pomnożyć tę liczbę przez gwarantowane przez bank 3,90 zł za litr i wyjdzie nam około 261,3 zł. Zwrot wyniesie więc 38,7 zł! Widzimy więc, że przy dużych kwotach płaconych na stacjach benzynowych promocja jest niezwykle atrakcyjna. Przy obecnej cenie paliwa, aby zyskać 100 zł, należy zatankować za około 660 zł.

Dodatkowe warunki

Bank wprowadza jeszcze kilka niezbędnych warunków do spełnienia. Chodzi o to, że zwrot otrzymają wyłącznie ci klienci, którzy wykonują z konta w Alior Banku przynajmniej jeden przelew do ZUS lub/oraz Urzędu Skarbowego w miesiącu, a także wykonają płatności kartą na minimalną kwotę 500 zł miesięcznie.

Czy bank nas sprawdzi?

W jaki sposób Alior Bank potwierdzi, że płacimy faktycznie za paliwo, a nie za inne produkty? Odpowiedź jest bardzo prosta – za pomocą kodów MCC terminala płatniczego. Tego rodzaju operacja będzie oznaczona kodami: 5172, 5542, 5983 lub 5541. Do promocji zalicza się zakup paliwa BP95, PB98 oraz ON. Przy okazji trzeba podkreślić, że podatek dochodowy od uzyskanej premii musi rozliczyć sam klient. Jest on bowiem zaliczany do przychodu z działalności gospodarczej. [/fusion_text]

Łap promocję!


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]